Koncert „Giełda dla Warszawy”. – Portal PR - 24PR
Koncert „Giełda dla Warszawy”.

11.08.2013 Kategoria: Imprezy. Autor: 38PR

17 sierpnia na dziedzińcu Centrum Bankowo Finansowego odbędzie się koncert „Giełda dla Warszawy”. Czego możemy się spodziewać?

promo1

(Adam Maciejewski) To będzie naprawdę niezapomniane widowisko artystyczne. Dla mieszkańców i gości stolicy zagra legendarny francuski zespół perkusyjny „Les Tambours du Bronx” oraz znany polski muzyk Lech Janerka. Muzyce tych znakomitych wykonawców będą towarzyszyły spektakularne wizualizacje i pokazy świateł. Zachęcam do obejrzenia próbki ich występów na fanpage’u Kapitalna Warszawa na Facebooku.

Dlaczego Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie zdecydowała się na zorganizowanie koncertu?

(AM) Koncert „Giełda dla Warszawy” to pierwsze z cyklu działań naszego pomysłu pod hasłem: „Kapitalna Warszawa”. W ramach programu Kapitalna Warszawa wraz z innymi podmiotami rynku kapitałowego chcemy zwrócić uwagę na naszą działalność, która odgrywa w życiu stolicy znaczącą, choć wciąż zbyt mało zauważalną rolę. Wspólnymi siłami dążymy do tego, by budować zaufanie i tworzyć pozytywną atmosferę wokół polskiego rynku kapitałowego. Chodzi nam nie tylko o działalność promocyjną, ale także edukacyjną i kulturalną, skierowaną do mieszkańców Warszawy i całej Polski.

Adam Maciejewski_Prezes_GPW

Czym Warszawa zasłużyła sobie na „szczególne względy” GPW?

(AM) Polska to doskonały kraj zarówno do lokowania, jak i pozyskiwania kapitału, a jej stolica jest idealnym miejscem spotkań pomiędzy inwestorami a emitentami z różnych regionów geograficznych. Chcemy, by Warszawa, ze swoją energią i ogromnym potencjałem rozwojowym, na dobre zaistniała na finansowej mapie świata. Dlatego współpracujemy z miastem, które widzi w GPW jeden ze swoich dużych atutów, aby wspólnie inicjować dodatkowe zainteresowanie stolicą Polski. Sam koncert to z kolei forma podziękowania za to, że jesteśmy częścią tego fantastycznego miasta i zapowiedź, że pragniemy współtworzyć je także w innych wymiarach niż tylko rynek kapitałowy.

Kto znalazł się wśród partnerów koncertu?

(AM)Ogromnie się cieszę, że w to niepowtarzalne wydarzenie kulturalne, jakim będzie z pewnością „Giełda dla Warszawy”, zaangażowała się NYSE Euronext, która na co dzień jest strategicznym partnerem GPW w obszarze technologii i biznesu. O wysokim poziomie koncertu świadczy również fakt, że Honorowy Patronat nad nim objął Ambasador Francji i Prezydent Miasta Stołecznego Warszawy. Naszemu przedsięwzięciu patronuje także m.in. Francuska Izba Przemysłowo-Handlowa, Instytut Francuski i Akcjonariat Obywatelski.

———————————

promo3

Koncert „Giełda dla Warszawy” rozpocznie się o godz.18.00 na Dziedzińcu Centrum Bankowo-Finansowego przy Rondzie Charlesa de Gaulle’a. Wstęp jest bezpłatny. Szczegółowe informacje na znajdują się na stronie: http://www.gpw.pl/wydarzenia/50752/?ph_tresc_glowna_start=show

Zespół PR / Pion Wsparcia
Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.