Czterordzeniowiec Aku A1 od GSmarta – Portal PR - 24PR
Czterordzeniowiec Aku A1 od GSmarta

07.08.2013 Kategoria: Telefony. Autor: admin

Firma Gigabyte, producent smartfonów marki GSmart, przedstawia nowy model Aku A1. Mocna, czterordzeniowa jednostka z matrycą 4.5” pracuje na Androidzie w wersji 4.2 oraz w trybie dual SIM.

Na pokładzie nowego GSmarta Aku A1 znajdziemy najwyższej klasy komponenty. Poprzez zastosowanie rozwiązania dual SIM producent umożliwia wygodne korzystanie z dwóch kart telefonicznych, na przykład abonamentowej i pre paidowej służącej do pobierania danych. W trybie Standby nie musisz martwić się o nieodebrane połączenia na drugiej karcie SIM podczas rozmowy. Mniejszy pobór mocy zawdzięczamy czterordzeniowemu procesorowi o taktowaniu 1.2 GHz, który jest odpowiedzialny za działanie podzespołów. Od teraz użytkownicy smartfona Aku A1 będą mogli korzystać z wielu aplikacji jednocześnie bez obawy o utratę wydajności czy spowolnienie pracy urządzenia. Krótki czas ładowania stron WWW umożliwiający sprawniejsze korzystanie z przeglądarki, to kolejna zaleta procesora quad core.

Nowy produkt Gsmarta został wyposażony w system Android 4.2 Jelly Bean dający możliwość korzystania z najnowszych aplikacji dostępnych na rynku. Funkcja Google Now – osobisty asystent, odpowiadający na pytania użytkownika i służący pomocą podczas wyszukiwania informacji, to jedno z wielu udogodnień, które niesie ze sobą nowy Android. Klawiatura umożliwiająca pisanie w trybie Swype przyspiesza wpisywanie tekstu, zaś aktualizacja funkcji Face Unlock pozwala na dokładniejsze i bardziej bezpieczne blokowanie telefonu. Wykonywanie codziennych obowiązków zostało uproszczone dzięki rozszerzeniu aplikacji Android Google Search organizującej pracę oraz ułatwiającej wielozadaniowość. Personalizacja ekranu blokady Aku A1 jest możliwa poprzez dodanie wybranych przez siebie widgetów, co z pewnością zadowoli użytkowników lubiących samodzielnie aranżować pulpit urządzenia.

Wbudowany aparat 5MPx z funkcjami Autofocus i lampą błyskową LED pozwala precyzyjnie uwieczniać ważne momenty. Twoja fotografia w ciągu jednej chwili może nabrać piękniejszego, bardziej naturalnego wyglądu i zmienić się w doskonałe zdjęcie dzięki funkcji Piękny Portret. Większe nasycenie i bogactwo kolorów odkryjemy w trybie zdjęć HDR, więc amatorzy fotografii będą zadowoleni z ujęć. Przednia kamerka posiada rozdzielczość 0.3MPx, co pozwala na wyraźny obraz podczas prowadzenia wideo rozmów.

Bez męczenia wzroku możemy czytać e-booki czy przeglądać strony internetowe za sprawą 4.5” o rozdzielczości 854×480 pikseli. Użytkownik nie musi się martwić o komfort oglądania filmów, ponieważ optymalna jakość sprawia, że kolory są nasycone i widoczne ze wszystkich kątów patrzenia. Nowego GSmarta możemy nazwać mobilnym centrum składowania multimediów dzięki wydajnej baterii 2000 mAh oraz możliwości rozszerzenia wewnętrznej pamięci o dodatkowe 32GB.

SONY DSC

GSmart Aku A1 charakteryzuje się wyjątkowo opływowym kształtem, który idealnie dopasowuje się do dłoni.

Cena: 799 zł

ASBIS Enterprises Plc

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.