Marszałek na rowerze twarzą kampanii – Portal PR - 24PR
Marszałek na rowerze twarzą kampanii

20.08.2013 Kategoria: Samorząd. Autor: admin

Na billboardach na terenie całego Dolnego Śląska pojawiły się dziesiątki plakatów z uśmiechniętym Rafałem Jurkowlańcem, marszałkiem województwa, na rowerze. Wszystko to za sprawą akcji, która ma na celu zachęcenie mieszkańców do aktywnego wypoczynku w regionie. Władze województwa zapraszają do odwiedzenia nie tylko niezwykle popularnego wśród turystów Wrocławia, ale również do zaplanowania weekendowego wypoczynku na terenie całego województwa. A jest w czym wybierać – zamki w Żmigrodzie i Oławie, pałace w Radomierzycach        i Krzyżowej, Jaskinia Niedźwiedzia – to tylko kilka inspiracji na letnie wycieczki. Kampania Razem odkryjmy Dolny Śląsk ma na celu aktywizację mieszkańców województwa i przekonanie ich, że w zasięgu ręki znajduje się wiele ciekawych miejsc do odkrycia. Wśród nich nie tylko stolica województwa, ale również liczne zabytki i szlaki turystyczne, np. Szlaki Historii i Tradycji Wrocławia czy Główny Szlaki Sudecki.

Razem odkryjmy Dolny Śląsk to akcja promująca krajobrazowe, przyrodnicze i kulturowe walory Dolnego Śląska głównie wśród jego mieszkańców. Jest to kolejna odsłona kampanii Tajemniczy Dolny Śląsk. Nie do opowiedzenia – do zobaczenia. Liczymy, że mieszkańcy województwa pójdą    w ślady marszałka i odkryją, jak inspirujące może być podróżowanie po Dolnym Śląsk. – mówi Marta Kozok, client service director w |PIMEDIA Group.

Marszałek zaprasza też do udziału w konkursie na najciekawsze miejsca w regionie. Ambasadorem Dolnego Śląska może zostać każdy – wystarczy wziąć udział w konkursie i napisać własną kartę przewodnika turystycznego stworzonego przez internautów.  Na stronie www.dolnyslask.pl można  zgłaszać propozycje miejsc wartych odwiedzenia. Rozstrzygnięcie konkursu przewidziano na koniec sierpnia.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.