Nowe osoby w dziale komunikacji i PR nc+ – Portal PR - 24PR
Nowe osoby w dziale komunikacji i PR nc+

02.08.2013 Kategoria: Personalia. Autor: admin

Aleksandra Kulik i Karol Adrian dołączyli do Działu Komunikacji i PR platformy cyfrowej nc+. Kulik objęła stanowisko koordynatora ds. komunikacji i PR kanałów dziecięcych: MiniMini+ i teleTOON+, natomiast Adrian objął adekwatne stanowisko na polu kanałów lifestyle’owych: kuchnia+ i DOMO+.

Nowi koordynatorzy będą odpowiedzialni za promocję zawartości programowej, wydarzeń i projektów specjalnych poszczególnych kanałów tematycznych, a także za rozwój działań komunikacyjnych w Internecie, ze szczególnym wskazaniem na media społecznościowe.

– Bardzo się cieszę, że do naszego zespołu dołączyli Ola i Karol. Oboje mają już bogate doświadczenie w PR programowym na polu kanałów dziecięcych i lifestyle’owych – mówi Arkadiusz Mierzwa, dyrektor ds. komunikacji i PR platformy nc+. – To namacalny dowód na to, że nasza platforma ma więcej niż dwa filary oferty programowej. Poza sportem i filmem na najwyższym światowym poziomie, pamiętamy o treściach emitowanych w kanałach tematycznych i również je będziemy aktywnie promować w najbliższym czasie.

Aleksandra Kulik do tej pory pracowała w agencji PiaR+, gdzie od czerwca 2012 roku zajmowała się m.in. komunikacją kanałów MiniMini+ i teleTOON+. Wcześniej pracowała dla takich marek, jak: Disney Channel, Smirnoff Black czy Europlant Phytopharm, realizowała także projekty dla Wydawnictwa Naukowego PWN, Stołecznej Estrady i Centrum Dziedzictwa Szkła w Krośnie. Kulik odpowiadała również za promocję Roku Chopinowskiego 2010 w ramach Biura Obchodów CHOPIN 2010 jako Koordynator Projektów Krajowych i Wydawnictw.

Karol Adrian na potrzeby CANAL+ pracował od 2008 roku poprzez agencję PiaR+. W ostatnim czasie zajmował się obsługą PR oferty dokumentalnej, 3D i VOD CANAL+. Wcześniej do jego obowiązków należał PR m.in. kanału dokumentalnego PLANETE+, przeglądu filmowego kuchnia+ food film fest i projektów specjalnych DOMO+. Jest absolwentem Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych UW oraz doktorantem Szkoły Głównej Handlowej.

Jednocześnie z nowymi osobami zatrudnionymi w dziale komunikacji nc+, od 1 sierpnia stanowisko kierownika ds. komunikacji i PR kanałów filmowych objął Michał Stryjecki, który w dziale komunikacji CANAL+ pracuje na różnych stanowiskach od czerwca 2011 roku. Jego głównym zadaniem będzie promocja hitów filmowych emitowanych w kanałach własnych nc+, a także prowadzenie profili tematycznych w mediach społecznościowych.

nc+

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.