Agata Meble: nowy wymiar zakupów – Portal PR - 24PR
Agata Meble: nowy wymiar zakupów

02.09.2013 Kategoria: Handel. Autor: admin

Rozwijając nowoczesną koncepcję sprzedaży mebli i dodatków, 6 września Agata Meble otwiera w Krakowie najnowocześniejszy salon meblowy! Na trzech piętrach sklepu znajdziemy kompleksową ofertę mebli, elementów wyposażenia wnętrz oraz artykułów dekoracyjnych.

Imponująca konstrukcja, szereg udogodnień dla klientów oraz wszechstronna oferta mebli oraz dodatków – to wszystko czeka w nowym salonie Agata Meble. Wnętrze sklepu zostało zaprojektowane tak, aby w wygodny i intuicyjny sposób poruszać się po poszczególnych działach. W krakowskim salonie Agata Meble klient łatwo oraz szybko trafi do interesującego go działu. Ma również możliwość  swobodnego przechodzenia pomiędzy światami salonu, jadalni, sypialni czy kuchni. Dla ułatwienia zakupów w salonie przygotowano wiele inspirujących aranżacji, które pomogą w zapoznaniu się z ofertą  i podpowiedzą, jak dany mebel może prezentować się w domu klienta.

Krakowski salon to kolejny dowód dynamicznego rozwoju Agata Meble. Zgodnie z przyjętą filozofią klienci znajdą tu nie tylko szeroki wybór mebli oraz wyposażenia wnętrz, ale także profesjonalne doradztwo, gotowe pomysły aranżacyjne czy rozwiązania, które pomogą im modnie oraz funkcjonalnie urządzić zarówno przestronny salon, jak i kłopotliwą, małą łazienkę pod skosem: – Salon w Krakowie jest kontynuacją nowego konceptu architektonicznego sklepów Agata Meble. W salonie zastosowaliśmy specjalny ciąg komunikacyjny, który pozwala klientom na swobodne dotarcie do całej oferty Agata Meble. Jednocześnie przejrzysty układ sprawia, że szybko znajdziemy interesujący nas dział – mówi Dyrektor Operacyjny Agata Meble Przemysław Gurban.

Na ponad 20 000 m² klienci znajdą doskonały wybór nowoczesnych mebli do salonu, sypialni, jadalni, kuchni, biura oraz pokoju dziecięcego. Ekspozycja składa się z poszczególnych modeli kanap, łóżek, szaf czy stołów oraz całych rozwiązań aranżacyjnych, które pomogą klientom w wyborze zestawu odpowiedniego do ich domu. Szeroki wybór produktów zostanie efektownie zaprezentowany w zaaranżowanych showroomach, co pozwoli na dokładne obejrzenie mebli i skorzystanie ze wskazówek, dotyczących ich stylizacji w konkretnych pomieszczeniach. Ofertę uzupełnia największy spośród dotychczasowych salonów butik dodatków AGATA HOME z oryginalnymi dekoracjami, które stanowią doskonałe dopełnienie asortymentu meblarskiego oraz dział AGATA KUCHNIE, poświęcony kompleksowemu wyposażeniu kuchni. W tym ostatnim znajdują się meble, drobny sprzęt AGD jak i szeroki wybór armatury czy ściennych paneli kuchennych. Ponadto do oferty krakowskiego salonu wprowadzone zostały farby i tapety. Dzięki temu klienci otrzymają kompleksowe wyposażenie oraz dekoracje do swojego domu. Krakowski salon Agata Meble to także nowy dział, w pełni poświęcony najmłodszym – AGATA KIDS. Znajdziemy w nim asortyment do kompletnego wyposażenia pokoju dziecięcego, akcesoria niemowlęce oraz tekstylia i zabawki.

– Nasza najnowsza inwestycja to  nowoczesny, 3-piętrowy salon mebli i  wyposażenia wnętrz – przestronny oraz bogato wyposażony. Klienci znajdą w nim wyjątkowe, przygotowane z wyczuciem trendów oraz dopasowane do potrzeb polskiego konsumenta aranżacje oraz szeroki wybór ciekawych pomysłów na mieszkanie dla każdego – dodaje  Marek Gonsior, Dyrektor ds. Marketingu w Agata Meble

Tworząc nowy koncept salonów Agata Meble, nie zapomniano o szeregu udogodnień dla klientów. Poruszanie pomiędzy poziomami ułatwią nowoczesne i komfortowe windy. Z kolei w kameralnym kąciku kawowym, przy filiżance aromatycznego napoju będzie można swobodnie odpocząć i pomyśleć o dalszych zakupach. Twórcy nowego salonu pamiętali również o udogodnieniach dla niepełnosprawnych i mam z wózkami.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.