Awanse w TBWA PR – Portal PR - 24PR
Awanse w TBWA PR

25.09.2013 Kategoria: Agencje PR, Personalia. Autor: admin

Karolina Hasińska i Katarzyna Walczak awansowały w agencji TBWA PR. Karolina objęła stanowisko Senior Account Executive, a Katarzyna Account Executive. Obie związane są z działem Consumer PR agencji. Do ich obowiązków należy bieżąca obsługa klientów oraz udział w projektach z zakresu New Business Development.

Karolina Hasińska w TBWA PR pracuje od 2012 roku. Ma trzyletnie doświadczenie zawodowe w obszarze PR i doradztwa komunikacyjnego. Jest absolwentką Stosunków Międzynarodowych oraz Iberystyki na Uniwersytecie Warszawskim. Podczas wymiany Erasmus studiowała na Universidad Autónoma de Madrid. Wcześniej pracowała m.in. w Ciszewski MSL.

Katarzyna Walczak dołączyła do zespołu agencji w 2012 roku. Ukończyła Stosunki Międzynarodowe na Uniwersytecie Łódzkim, a podczas wymiany Erasmus studiowała
na University of Tampere. Wcześniej odbyła staże PR w iserundschmidt w Niemczech oraz Jugendinformationszentrum w Belgii.

TBWA PR

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.