Casa Pablo nowym klientem Agencji More PR – Portal PR - 24PR
Casa Pablo nowym klientem Agencji More PR

18.09.2013 Kategoria: Agencje PR. Autor: admin

W połowie września Agencja More PR podpisała umowę o współpracy z hiszpańską restauracją Casa Pablo.

Casa Pablo to projekt zrealizowany przez Pablo Martin’a Delgado, który powstał dzięki inspiracji jego najlepszego przyjaciela Javiera Munoz-Calero – jednego z najbardziej cenionych szefów kuchni w Hiszpanii i właściciela trzech doskonałych restauracji w Madrycie. Restauracja Casa Pablo serwuje kreatywne dania kuchni hiszpańskiej, które z pasją przygotowują utalentowani hiszpańscy kucharze. Potrawy oparte są na oryginalnych produktach i autentycznych recepturach z Hiszpanii.

Agencja More PR zapewni restauracji Casa Pablo kompleksowe doradztwo strategiczne i komunikacyjne oraz zajmie się realizacją działań public relations wspierających wizerunek restauracji. Kampania obejmie media gastronomiczne, kulinarne, lifestylowe, turystyczne, wnętrzarskie, biznesowe oraz opiniotwórcze. Kontrakt został podpisany na trzy miesiące z możliwością przedłużenia.

Za projekt odpowiada Beata Grzybek-Zielińska, General Director Agencji MORE PR.

MORE PR

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.