Duże zmiany i nowe twarze w Film Produkcji – Portal PR - 24PR
Duże zmiany i nowe twarze w Film Produkcji

18.09.2013 Kategoria: Personalia. Autor: admin

Do zespołu Film Produkcji, jednego z największych domów produkcji reklamowej na polskim rynku, dołączyły w letnim okienku transferowym aż cztery nowe osoby.


Działowi projektów zagranicznych jako Head Of International Productions szefuje Monika Urbańska (wcześniej ITI Film Studio i CutCut). Wspiera ją Agnieszka Mucha; Agnieszka przez ostatnie lata była producentką w studiu Film It.

Do grona kierowników produkcji, po dwuletniej przerwie, powróciła Anna Łuczyńska oraz dołączyła, do tej pory „niezrzeszona”, młoda i dynamiczna specjalistka od projektów niestandardowych, Katarzyna Rup.

Ponadto od sierpnia bieżącego roku jedynym właścicielem Film Produkcji jest Stanisław Dziedzic. Eliza Oczkowska, współzałożycielka studia i przez ponad sześć lat jego wiceprezes, odeszła z firmy.

 „Przez ostatni rok przeszliśmy „małą rewolucję”. Nieustannie pracujemy nad tym, aby być wiodącym domem produkcyjnym w Polsce; wciąż poszerzamy naszą ofertę i staramy się aby trafiali do nas najlepsi ludzie na rynku”komentuje zmiany Stanisław Dziedzic.

Film Produkcja

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.