Globalna kampania Zurich Insurance Group – Portal PR - 24PR
Globalna kampania Zurich Insurance Group

20.09.2013 Kategoria: Kampania. Autor: admin

Zintegrowana kampania „Dla tych, których kochamy najbardziej” została przygotowana przy znaczącym zaangażowaniu polskiego biura. Jej celem jest przekonanie konsumentów do myślenia  o ubezpieczeniach jak o sposobie najlepszego chronienia ludzi i rzeczy, które najbardziej kochają.

Dzięki wykorzystaniu subtelnego poczucia humoru i postawienia konsumentów w centrum uwagi, kampania buduje emocjonalną więź między produktem, jakim są ubezpieczenia, a klientem, dla którego najważniejsza jest troska o najbliższych.

Kampania obejmuje reklamę telewizyjną, outdoor, plakaty, jak i komunikację w Internecie. We wrześniu będzie emitowana na rynku szwajcarskim, zaś od października na amerykańskim, niemieckim i brytyjskim.

Jesteśmy dumni, że nasz oddział jest angażowany w tworzenie kampanii o tak znaczącym zasięgu i dla tak renomowanego klienta – podkreślił Wojciech Borowski, CEO McCANN Worldgroup w Polsce.

Pierwsze 2 spoty telewizyjne można zobaczyć na:
http://www.youtube.com/watch?v=2EkF1Xp4tGI
http://www.youtube.com/watch?v=5ywlBdHD0eU

O McCANN Worldgroup
Jest obecna na polskim rynku od ponad 20 lat. W jej skład wchodzą takie firmy jak: agencja reklamowa – McCANN Warsaw, agencja marketingu zintegrowanego – Momentum, agencja PR – Weber Shandwick oraz agencja digitalowa MRM.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.