Marta Winiarska dołączyła do zespołu Headlines Porter Novelli – Portal PR - 24PR
Marta Winiarska dołączyła do zespołu Headlines Porter Novelli

23.09.2013 Kategoria: Personalia. Autor: admin

Do zespołu Headlines Porter Novelli od połowy września 2013 dołączyła Marta Winiarska, obejmując stanowisko Senior Consultanta. Do jej zadań będzie należała przede wszystkim koordynacja działań PR w ramach kampanii informacyjno-promocyjnej Ministerstwa Gospodarki, promującej polskie marki na pięciu zagranicznych rynkach.

Winiarska była wcześniej Rzecznikiem Prasowym w MT Targi Polska, odpowiadajac za PR produktowy i korporacyjny, w tym w szczególności media relations. Doświadczenie zobywała również w agencji Expert PR, obsługując głównie klientów z branży healthcare. Zaangażowana była również w inicjatywę społeczną pod nazwą „Polska Koalicja na Rzecz Walki z Rakiem Szyjki Macicy”.

Pracowała także jako reporterka i wydawca w Radiu Trójka oraz współpracowała z wydawnictwem INFOR. Jest absolwentką Wydziału Prawa Uczelni Łazarskiego. Studiowała również podyplomowo na Uniwersytecie Warszawskim i na SGH.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.