Największa w historii kampania BOND – Portal PR - 24PR
Największa w historii kampania BOND

08.09.2013 Kategoria: Kampania. Autor: admin

Wybór twarzy marki oraz szeroka akcja reklamowa obejmująca telewizję, prasę, internet i outdoor – tak wygląda, dotychczas największa, kampania reklamowa w historii marki Bond. Stanowi ona wsparcie launchu nowej linii kosmetyków – BOND Expert. Kampania promuje pewność siebie, jaką mężczyznom dają kosmetyki BOND.

Rok 2013 to przełomowy moment w historii marki BOND. Producent znanej  linii – Pharma C Food wprowadziła na rynek nową submarkę – BOND Expert, której towarzyszy oficjalna twarz marki – Mariusz Czerkawski. Polskiego Bonda zobaczyć możemy w największej kampanii wizerunkowo – reklamowej.

W sierpniu Mariusza Czerkawskiego ujrzeliśmy w szerokiej kampanii outdoorowej na terenie całego kraju. We wrześniu ruszyła kampania internetowa na głównych serwisach ogólnopolskich – ONET oraz Wirtualna Polska w formie 15 – sekundowych spotów reklamowych. 8 września rozpocznie się emisja billboardów sponsorskich przed najpopularniejszymi programami i serialami TVP1 oraz TVP2. Działaniom towarzyszy kampania prasowa oraz działania wizerunkowe z zakresu public relations.

W sieci uruchomiono również serwis bondexpert.pl, w którym oprócz informacji o kosmetykach znajdują się rady dotyczące pielęgnacji męskiej cery.

Autorzy kampanii:

Kreacja kampanii – studio Eternal Monkeys.

Zakup kampanii outdoorowej i telewizyjnej – Media On.

Kampania PR oraz kampania prasowa – Best Brands PR.

Realizacja i produkcja spotu – Bartek Cierlica, Eternal Monkeys, Chimney,  Post Meridian.

Kreacja strony internetowej kampanii – Adweb.

DODATKOWE INFORMACJE O KAMPANII

Mariusz Czerkawski –najlepszy polski hokeista w historii, jeden z 3. Polaków występujących w lidze NHL (National Hockey League – zawodowa organizacja zrzeszająca 30 drużyn hokejowych z Ameryki Północnej), olimpijczyk z Albertville 1992, menedżer hokejowy i komentator sportowy.

Barosz Cierlica – Operator i reżyser, absolwent FAMU w Pradze oraz Wydziału Operatorskiego PWSFTviT w Łodzi. W swoim dorobku ma takie filmy jak „Terra Rosa” Mojcy Tirs, „Agape” Krzysztofa Pietroszka czy „Obcy” Borysa Lankosza. Cierlica znany jest także jako autor cenionych filmów reklamowych dla największych graczy z branży m.in.: motoryzacyjnej, telekomunikacyjnej, kosmetycznej czy finansowej.

Bond Expert to nowa zaawansowana linia kosmetyków dla mężczyzn. Obejmuje dwie linie zapachowe – Bond Classic, elegancki i ponadczasowy zapach łączący w sobie nuty drzewno – aromatyczne oraz Bond Sesnitive – lekki i świeży zapach dla nowoczesnego mężczyzny, stanowiący połączenie nut drzewnych z orzeźwiającymi cytrusami. Kosmetyki z serii Bond Expert stworzono w oparciu o innowacyjne formuły opracowane na bazie naturalnych składników aktywnych. W przypadku linii Classic główną rolę odgrywa alantoina, z kolei w linia Sensitive bazuje na morskich minerałach (oligoceane™ ). Tak dobrane składniki zapewniają wyjątkowo delikatną pielęgnację skóry przy jednoczesnej wysokiej skuteczności działania.   

Pharma C Food Spółka z o.o.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.