NEWSY – nowe nagrody za szczególne osiągnięcia w branży mediowej – Portal PR - 24PR
NEWSY – nowe nagrody za szczególne osiągnięcia w branży mediowej

24.09.2013 Kategoria: Imprezy, Konkursy. Autor: admin

23 września br. Rada Programowa Kongresu Warsaw International Media Summit zebrała się i wybierała nominowanych do nagród NEWS. Nagrodami tymi uhonorowane zostaną w tym roku po raz pierwszy osoby, firmy i przedsięwzięcia, którzy szczególnie przyczyniły się do rozwoju polskiego rynku mediów.


Nagroda NEWS_statuetkaNagrody NEWS przyznawane będą w czterech kategoriach: Człowiek Roku, Firma Roku, Innowator Roku i Wydarzenie Roku. Lista nominowanych ogłoszona zostanie 2 października br. Natomiast nagrody wręczone zostaną podczas Wielkiej Gali Best in Media, która odbędzie się 9 października br., pierwszego dnia Kongresu Warsaw International Media Summit.

Kongres, którego VI edycja organizowana jest w dniach 9-10 października  br. w Hotelu Marriott w  Warszawie, na stałe wpisał się już w kalendarz kluczowych spotkań branży mediowej i telekomunikacyjnej. Stwarza on niepowtarzalną możliwość poznania strategii i trendów obowiązujących na rynku, dyskusji z kluczowymi reprezentantami rynku oraz nawiązania cennych kontaktów biznesowych.

Projekt współtworzony jest przez Radę Programową, działającą pod przewodnictwem Pani Beaty Mońka. Wśród Członków Rady znajdują się kluczowi przedstawiciele administracji oraz rynku, m.in. Minister Michał Boni – MAiC; Prezes Magdalena Gaj – UKE; Prezes Mariusz Gaca – Orange Polska, Prezes Juliusz Braun – TVP; Dyrektor Artur Waliszewski – Google Polska; Prezes Simon Boyd – UPC; Prezes Edward Miszczak – TVN; Paweł Trochimiuk – Partner of Promotion.

Organizatorem Kongresu i Wielkiej Gali jest MM Conferences – kluczowy organizator najważniejszych sektorowych kongresów i konferencji w Polsce.
MM Conferences S.A.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.