Nikon Polska kontynuuje współpracę z Asseco Resovią Rzeszów – Portal PR - 24PR
Nikon Polska kontynuuje współpracę z Asseco Resovią Rzeszów

02.09.2013 Kategoria: sponsoring. Autor: admin

Firma Nikon Polska i męska drużyna piłki siatkowej – Asseco Resovią Rzeszów będą kontynuować współpracę trwającą od dwóch lat. Umowa partnerska w zakresie propagowania fotografii i sportu, została przedłużona na sezon 2013/2014.                                                                                                 

W ramach współpracy klub będzie korzystać ze sprzętu fotograficznego Nikon, aby rejestrować wszystkie rozgrywane mecze i najważniejsze momenty z życia drużyny. Ponadto, jako partner rzeszowskiego klubu, firma Nikon przekaże aparaty fotograficzne i gadżety na konkursy dla kibiców oraz inne wydarzenia. Dotychczasowe działania pozwoliły również zacieśnić współpracę w zakresie promocji marki z libero zespołu – pasjonatem fotografii oraz wieloletnim użytkownikiem sprzętu marki NIKON – Krzysztofem Ignaczakiem.

„Siatkówka to emocje, niezwykłe widowisko i pasja, dlatego konsekwentnie wspieramy drużynę Asseco Resovii Rzeszów. Mamy nadzieję, że sprzęt fotograficzny Nikon pomoże w zatrzymaniu i uwiecznieniu radosnych chwili i sportowej rywalizacji podczas meczy klubu. Dalsza współpraca z aktualnymi mistrzami Polski, to doskonała platforma komunikacji z fanami zarówno siatkówki, jak i fotografii. Będziemy kibicować, by nadchodzący sezon był dla drużyny równie udany, co poprzedni, a wszystkim kibicom życzymy wspaniałych emocji i radości z osiąganych sukcesów” – mówi Piotr Przychodzień, Dyrektor Generalny Nikon Polska.

Cieszymy się, że firma Nikon Polska podjęła decyzję o przedłużeniu umowy partnerskiej z naszym klubem. Jesteśmy dumni, że sprawdziliśmy się jako rzetelny Partner oraz, że nasza współpraca cały czas się rozwija. Jestem przekonany, że powiązanie dwóch tak silnych marek, może dać obu stronom wiele korzyści. Współpraca pozwoli nam na jeszcze lepszą organizację działań promocyjnych dla wszystkich sympatyków naszego klubu i aparatów Nikon – mówi Bartosz Górski, Wiceprezes Zarządu Asseco Resovii Rzeszów.

NIKON Corporation

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.