Platformę e-learningowa w Starostwie Powiatowym w Legionowie – Portal PR - 24PR
Platformę e-learningowa w Starostwie Powiatowym w Legionowie

09.09.2013 Kategoria: Samorząd. Autor: admin

BizTech Konsulting SA zakończył wdrożenie platformy e-learningowej w Starostwie Powiatowym  w Legionowie służącej do prowadzenia szkoleń oraz zarządzania nimi.

 Twórca e-learningowej platformy szkoleniowej w Starostwie Powiatowym w Legionowie – warszawska firma BizTech Konsulting SA wyłoniona została w przetargu rozstrzygniętym w grudniu 2012 roku.

Wdrożenie zakończyło się w drugiej połowie marca br. Platforma e-learningowa służyć będzie do prowadzenia szkoleń i zarządzania nimi, korzystać z niej będą zarówno pracownicy Starostwa, jak i obywatele.

Główne zastosowania platformy:

  • Baza szkoleń – m.in. oferta szkoleń, zakresy tematyczne, ceny, czas trwania
  • Prowadzenie kursów tradycyjnych i e-learningowych – m.in. zapisy kursantów, rezerwacje sal i trenerów, drukowanie dyplomów
  • Harmonogramy (kalendarze) szkoleń
  • Ścieżki rozwojowe pracowników Starostwa
  • Ankiety
  • Testy
  • Forum uczestników szkoleń
  • Statystyki i raporty szkoleń, testów, ankiet

Platforma e-learningowa jest autorskim rozwiązaniem BizTech, opracowanym w technologii Microsoft .NET Framework 3.5.                                                                                                                

BizTech Konsulting SA to doświadczony zespół specjalistów świadczący usługi informatyczne w następujących obszarach: konsulting, bezpieczeństwo, outsourcing IT, projekty infrastrukturalne, rozwiązania biznesowe – CRM i Help Desk, edukacja. Zespół BizTech Konsulting stanowi grupę wysokiej klasy specjalistów z wieloletnim doświadczeniem we współpracy z dużymi Klientami w zakresie implementacji systemów IT, wspomagających prowadzenie działalności. Doświadczenie poszczególnych pracowników firmy w realizacji projektów IT jest gwarancją osiągnięcia założonych celów organizacyjnych, funkcjonalnych i biznesowych w precyzyjnie określonym czasie i przy rozsądnej cenie.

 

INDALO Public Relations

 

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.