Spotkanie z Edytą Bartosiewicz w Empiku już 30 września – Portal PR - 24PR
Spotkanie z Edytą Bartosiewicz w Empiku już 30 września

26.09.2013 Kategoria: Imprezy. Autor: admin

Już w najbliższy poniedziałek, 30 września – na dzień przed premierą nowej płyty – Edyta Bartosiewicz spotka się ze swoimi fanami w Empiku. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 18.00 w warszawskim salonie Empik Junior przy ul. Marszałkowskiej.

Edyta Bartosiewicz na długo zniknęła z polskiej sceny rockowej. Teraz powraca po blisko 15 latach przerwy, a wraz z nią jakość i sens w mainstreamowej muzyce rockowej.

„Renovatio” to szósty solowy album artystki, na którym znajduje się 13 bardzo osobistych utworów. Jak sama mówi, nie jest to płyta, a cały bagaż życiowy zawarty w głosie, muzyce i tekstach. Płytę promuje singiel „Upaść by wstać”.

Nagrodzona pięcioma Fryderykami oraz Paszportem Polityki polska kompozytorka, autorka tekstów, aranżerka i piosenkarka sprzedała albumy w łącznym nadkładzie około miliona egzemplarzy, a 16 singli jej autorstwa dotarło do pierwszego miejsca Listy Przebojów Programu Trzeciego. 

Spotkanie w Empiku, podczas którego artystka będzie podpisywać swoją najnowszą płytę „Renovatio”, poprowadzi znany prezenter radiowy, Piotr Metz.

Ogólnopolska premiera płyty odbędzie się 1 października.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.