Tynkbud-1 realizuje nowy projekt: Wyścigowa 8 – Portal PR - 24PR
Tynkbud-1 realizuje nowy projekt: Wyścigowa 8

03.09.2013 Kategoria: NIERUCHOMOŚCI. Autor: admin

Firma Tynkbud-1 rozpoczęła budowę nowej inwestycji – Wyścigowej 8, położonej w sąsiedztwie Wyścigów Konnych na warszawskim Mokotowie.

Mokotów, najchętniej wybierana dzielnica do zamieszkania przez poszukujących lokalu w Warszawie, powiększy się niebawem o nowy, interesujący projekt. W zaciszu ulicy Wyścigowej, w bezpośrednim sąsiedztwie konnych torów wyścigowych, powstaje kameralna inwestycja – Wyścigowa 8.

O inwestycji
„Wyścigowa 8” to siedmio-kondygnacyjny budynek z dwupoziomowym podziemnym garażem.

W budynku zaprojektowano jedynie 44 lokale o powierzchni od 37 do 73 m². Także zewnętrzna bryła budynku odzwierciedla troskę o jakość i funkcjonalność . Przeszklone balustrady balkonów i tarasów dodają budynkowi lekkości. Z najwyższych pięter budynku można podziwiać rozległy widok na zieleń Wyścigów Konnych.

Wykończenie klatek schodowych oraz części wspólnych budynku utrzymane jest w spokojnych, klasycznych barwach, które idealnie komponują się z elewacją zewnętrzną. Wejście do budynku oraz wjazd do garażu znajduje się od strony Al. Wyścigowej. Budynek zostanie wyposażony w monitoring  (system kamer) oraz domofony, a w holu wejściowym przewidziano recepcję z miejscem dla ochrony. 

Lokalizacja, infrastruktura…

Jednak największą zaletą osiedla „Wyścigowa 8” jest jej lokalizacja – zarówno prestiż dzielnicy Mokotów, jak i bliskość Torów Konnych sprawia, że jest to inwestycja godna polecenia zwłaszcza uwzględniając cenę – 7600 – 8900 zł/m2.

Pomiędzy zacisznymi skwerkami zaplanowano małą architekturę i komunikację dla mieszkańców. Dla zminimalizowania ruchu wokół budynku zaprojektowano 46 miejsc parkingowych w podziemnej hali garażowej.

Lokalizacja przyciąga nie tylko ciszą i zielonym otoczeniem, ale również szerokim zakresem usług:  pełną ofertą edukacyjną oraz usługową (centra handlowe, sklepy, kawiarnie, ośrodki sportowe,  biblioteki). Niedaleko znajduje się Galeria Mokotów, w której znajduje się około 260 sklepów i punktów usługowych, kino, fitness club, centrum rozrywki i plac zabaw dla najmłodszych. Pobliskie, ciche parki oraz piękne tereny zielone zachęcają do spacerów oraz aktywnego wypoczynku o każdej porze roku.

 i komunikacja

„Wyścigowa 8” jest doskonale skomunikowana z centrum miasta – to zaledwie 20 minut jazdy samochodem. Dla niezmotoryzowanych w pobliżu znajdują się stacje metra Służew i Ursynów oraz przystanki autobusowe i tramwajowe linii takich jak: 4, 10,35, 136,192,300 czy 900.

Jak podkreśla dyrektor i rzecznik firmy Tynkbud-1, Ryszard Banacki:Wyścigowa 8, jak wszystkie nasze inwestycje, powstaje przy 100% zaangażowaniu kapitału własnego, a jej zakończenie inwestycji planujemy na maj 2015 roku. Projekt pomyślany dla jest wymagających klientów, ceniących zaciszną i jednocześnie poszukiwaną lokalizację.”.

TYNKBUD-1

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.