El Padre dla Kolei Mazowieckich – Portal PR - 24PR
El Padre dla Kolei Mazowieckich

10.10.2013 Kategoria: Agencje reklamowe. Autor: admin

W dniach 24-27 września w gdańskim Amber Expo odbyła się 10. jubileuszowa edycja Międzynarodowych Targów Kolejowych TRAKO.Jest to największe i najbardziej prestiżowe w Polsce oraz drugie w Europie spotkanie branży transportu szynowego. Podczas TRAKO prezentowany jest aktualny poziom rozwoju systemów transportowych oraz infrastruktury kolejowej w Polsce, Europie i na świecie.

Agencja El Padre odpowiedzialna była za kompleksowe przygotowanie stoiska wystawowego dla Kolei Mazowieckich (projekt, budowa i obsługa), a także realizację aplikacji do kiosków multimedialnych oraz projekt i produkcję materiałów promocyjnych.

W tym roku zmieniliśmy całkowicie koncepcję prezentacji naszych usług. Tabor przez nas eksploatowany jest obecnie najnowocześniejszym na polskim rynku, dlatego też podczas prac koncepcyjnych z agencją zdecydowaliśmy się na wykorzystanie rozwiązań multimedialnych. Chcemy pokazać, że nasza oferta skierowana jest do osób, które nie boją się nowych rozwiązań. Wśród nich znajdują się nowoczesne kanały sprzedaży biletów. Nasi podróżni mogą dokonać ich zakupu przez telefon komórkowy oraz w specjalnych biletomatach, które pełnią jednocześnie funkcję infokiosków. W wybranych kasach biletowych można również zasilić konto telefonu komórkowego, doładować kartę miejską ZTM oraz dokonać opłaty za miejsca parkingowe. Konduktorzy Spółki korzystają z nowoczesnych terminali mobilnych. Wszystko to dla poprawy standardów obsługi naszych pasażerów – powiedział Dariusz Grajda, członek Zarządu, dyrektor handlowy.

Tegoroczna edycja Targów TRAKO zgromadziła rekordową ilość 510 wystawców z 25 krajów.

El Padre

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.