GENESIS PR dla Alumast SA – Portal PR - 24PR
GENESIS PR dla Alumast SA

07.10.2013 Kategoria: Agencje PR. Autor: Genesis PR

Agencja GENESIS PR rozpoczęła współpracę z Alumast SA – producentem słupów kompozytowych i nośników reklamowych. Umowa zawarta na czas nieokreślony obejmuje PR korporacyjny i relacje inwestorskie.

ALUMAST to od ponad 14 lat czołowy producent i dostawca masztów flagowych oraz słupów oświetleniowych. Oferowane przez firmę produkty są tworzone w oparciu o nowatorskie rozwiązania techniczne i technologiczne, w tym liczne patenty. Spółka rozwija się dynamicznie nie tylko w Polsce, ale również dostarcza swoje rozwiązania do 40 krajów na całym świecie. Niemal 30% przychodów firmy generują kontrakty zagraniczne, z czego największym rynkiem pozostają kraje Unii Europejskiej. ALUMAST SA od lat inwestuje w rozwój organiczny oraz testy nowych, innowacyjnych rozwiązań. Spółka jest notowana na NewConnect od stycznia 2008 roku.

Agencja GENESIS PR

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.