Horror!Horror! w mrocznym klimacie – nowa jesienno-zimowa kolekcja marki – Portal PR - 24PR
Horror!Horror! w mrocznym klimacie – nowa jesienno-zimowa kolekcja marki

02.10.2013 Kategoria: Moda. Autor: 38PR

Nowa kolekcja marki Horror!Horror! na jesień-zimę 2013-2014 stawia na wyraziste kontrasty, surowe wykończenia i zaskakujące detale. Niepokojąca sesja zdjęciowa nawiązuje do klimatu filmów Davida Lyncha. Opowiada historię pięknej dziewczyny, która w nocnej, dzikiej scenerii realizuje tajemniczą podróż.

Projektantka – Natalia Olga Mikołajewska – nawiązuje w swojej kolekcji do stylu retro, projektując spódnice ołówkowe oraz trapezowe, a także sportowe swetry i bluzy z klasycznymi żabotami. Jej propozycje mają współczesne, surowe wykończenia – nieobrobione ściągacze, żaboty z widocznym ściegiem, surowe falbanki, geometryczne cięcia w bluzie. Kolorystyka kolekcji jest stonowana – dominuje granat w różnych odcieniach, który pojawia się również zestawieniach (paski i krata), w kolekcji występują też szarości, melanżowa biel, czerń i ostry róż.

„Kolekcja na jesień i zimę nie musi być ciężka i przytłaczająca. Mocne kolory, które przewijają się w detalach, jak i całych sylwetkach ożywiają ubrania oraz nadają im lekkości i kobiecości. Użyte w kolekcji kolory oraz retro fasony idealnie wpisują się w mroczny klimat sesji w filmowej aranżacji. Bardzo się cieszę, że fotograf Mateusz Nasternak, który pracuje nad dużymi komercyjnymi projektami, znalazł czas i siły na naszą sesję. Jest to autorski projekt Mateusza, jego realizacja była nieco karkołomna ze względu na warunki, w których odbywały się zdjęcia. Efekt przerósł moje oczekiwania” – mówi Natalia Olga Mikołajewska, projektantka marki Horror!Horror!

Zdjęcia najnowszej kolekcji Horror!Horror! wykonał Mateusz Nasternak. Asystował mu Damian Tomaszewski. Modelka: Klaudia Kozik-Grabowska. MUA: Adriana Antczak. Włosy: Monika Pasek. Stylizacja to dzieło NOM. Buty: H&M. Akcesoria z PCV: Maja Racka.

Kolekcja marki Horror!Horror! dostępna jest na: www.shwrm.pl/marki/horrorhorror-b.html i w butiku Full of Style C.H. Złote Tarasy /Warszawa.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.