„LEASING dobrze rozegrany” w jesiennej kampanii EFL – Portal PR - 24PR
„LEASING dobrze rozegrany” w jesiennej kampanii EFL

05.10.2013 Kategoria: Kampania. Autor: admin

Z początkiem października wystartowała jesienna kampania EFL. „LEASING dobrze rozegrany” to finansowanie z bogatą ofertą benefitów dla przedsiębiorców w postaci pakietu usług dodatkowych.

Jesienna kampania EFL promuje ubezpieczenie OC/AC tańsze nawet do 30% z gwarancją stałej ceny (przez cały okres umowy), kartę paliwową z rabatem 15 groszy na litrze, ubezpieczenie GAP (obejmuje szkodę w postaci różnicy pomiędzy wartością fakturową ubezpieczonego pojazdua wartością rynkową pojazdu w dniu szkody) oraz pakiet powypadkowej opieki medycznej Casco Medi gratis.

Za pośrednictwem kampanii firma komunikuje korzyści wynikające z leasingu swobodnego. Ta innowacyjna, wprowadzona do oferty EFL wiosną 2013 wciąż unikalna usługa, daje klientom swobodę w regulacji wysokości rat w trakcie trwania umowy. EFL koncentruje się na pokazaniu zalet oferty – dopasowania do potrzeb Klienta, bezpieczeństwa i swobody.

W kampanii wykorzystane zostaną sprawdzone i efektywne narzędzia internetowe, takie jak e-mailing, sieci afiliacyjne oraz reklama w wyszukiwarkach.

Za realizację i koncepcję kreatywną kampanii odpowiedzialna jest agencja Artegence, która z EFL pracuje już po raz kolejny. – To kolejny projekt zrealizowany przez naszą agencję dla EFL, Klienta operującego na niezwykle wymagającym i konkurencyjnym rynku. Tym bardziej się cieszę, że realizowane przez nas działania w efektywny sposób przyczyniają się do rozwoju biznesu naszego kluczowego Klienta – mówi Bartłomiej Wyszyński, wiceprezes Artegence.    

Za zakup mediów odpowiada dom mediowy OMG.

Kampania potrwa do końca 2013 r.

Europejski Fundusz Leasingowy SA

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.