Magazyn „Witaj w Podróży” z nową formą reklamy – Portal PR - 24PR
Magazyn „Witaj w Podróży” z nową formą reklamy

15.10.2013 Kategoria: media. Autor: admin

W październikowo-listopadowym numerze dwumiesięcznika „Witaj w Podróży” wydawca pisma (Tarsago Polska Sp. z o.o.) zastosował nową formę reklamy − wycięte w pierwszej okładce okno w kształcie produktu reklamowanego na rozkładówce otwierającej magazyn. Od czerwca br. pismo, oprócz wersji papierowej, dostępne jest także w postaci e-wydania, które pobrało już niemal 9000 użytkowników.

Okładka najnowszego wydania magazynu „Witaj w Podróży” ma specjalnie wycięte okno w kształcie aparatu fotograficznego – jest to część reklamy umieszczonej na rozkładówce otwierającej. Kreacja przygotowana została dla firmy Olympus.

„Reklamodawcy szukają coraz bardziej kreatywnych sposobów, by wyróżnić się w reklamowym natłoku i zwrócić uwagę odbiorcy. Podążając za wymaganiami rynku, staramy się uzupełniać naszą ofertę o innowacyjne formy reklamowe. Naszemu klientowi zaproponowaliśmy spójną z tematyką numeru kreację, która − mam nadzieję − spodoba się również naszym czytelnikom”−mówi Rajmund Tochwin, Dyrektor Działu Sprzedaży, Tarsago Polska.

Od czerwca br. magazyn „Witaj w Podróży” jest również dostępny w postaci e-wydania w wersji na iPada (w sklepie AppStore), tablety z systemem Android (w sklepie GooglePlay) oraz w wersji webowej do przeglądania na domowym komputerze, dostępnej na www.kiosk.witajwpodrozy.pl. Jak dotąd e-wydanie pobrane zostało przez niemal 9000 czytelników, wśród których 52% stanowią użytkownicy iPadów. Aktualnie trwa kampania e-mailingowa promująca najnowszy numer dwumiesięcznika. W ramach promocji wszystkie e-wydania magazynu „Witaj w Podróży” są dostępne bezpłatnie.

Nakład dwumiesięcznika „Witaj w Podróży” wynosi 22 000 egz., a jego średnia prenumerata to 19 338 egz. (ZKDP: średnia prenumerata 6 ostatnich wydań – dane za okres 06.2012-04.2013).

okladka-wizualizacja

***
„Witaj w Podróży”jest magazynem podróżniczym. Podpowiada, dokąd warto pojechać i co zobaczyć. Publikuje turystyczne reportaże pisane przez najlepszych polskich dziennikarzy. „Witaj w Podróży” nie tylko inspiruje, lecz także doradza we wszystkich istotnych dla turysty kwestiach. Informacje praktyczne znajdują się w każdym zamieszczonym artykule, a poradniki sprzętowe i problemowe ułatwiają realizację podróżniczych marzeń.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.