Małopolska na żywo w Warszawie – Portal PR - 24PR
Małopolska na żywo w Warszawie

17.10.2013 Kategoria: Samorząd. Autor: admin

Małopolska w niekonwencjonalny sposób zaprasza do siebie na zimę. Od dziś do soboty (17 – 19 października), na ekranie przy stacji metra Centrum w Warszawie, warszawiacy i odwiedzający stolicę mają okazję oglądać transmisję na żywo ze specjalnego studia na Rynku Głównym w Krakowie. Mogą poznać zimowe trakcje regionu oraz porozmawiać z gośćmi obecnymi w stolicy Małopolski. Jednak największym zaskoczeniem jest sama sceneria studia, gdzie panuje prawdziwie zimowa atmosfera. Małopolska jest już bowiem gotowa na zimę i przyjęcie turystów spragnionych atrakcji.
Wszystkie elementy akcji zaaranżowane będą w koralowej stylistyce, nawiązującej do Korala Małopolskiego, który jest symbolem bogactwa i różnorodności oferty województwa.

Poprzez wywiady prowadzone w Koralowym Studio, widzowie w stolicy będą mogli poznać rekomendacje dotyczące najciekawszych form spędzenia wolnego czasu i zimowe atrakcje regionu. A jest w czym wybierać. Pod względem aktywnego wypoczynku zimą, Małopolska to nie tylko narciarstwo zjazdowe czy snowboarding. To też znakomite warunki do uprawiania biegów narciarskich czy dyscyplin dla odważnych i wykwalifikowanych turystów, jak snowkiting czy wyprawy skitourowe.

Lecz „białe szaleństwo” to tylko jedna z propozycji regionu. „Małopolska zimą to nie tylko narty. Możliwości jest naprawdę wiele: każdy może przejechać się góralskimi saniami w tradycyjnym kuligu, posmakować specjałów regionalnej kuchni czy zrelaksować się w basenie termalnym” – zachwala marszałek Województwa Małopolskiego, Marek Sowa. „Narciarzy zapraszamy na mniej uczęszczane stoki i ośrodki, zwłaszcza, że w ostatnich latach dzięki unijnemu wsparciu większość z nich mocno inwestowała w rozwój i obecnie oferuje naprawdę europejski poziom” – rekomenduje marszałek Sowa.

Transmisje na Koralowym Ekranie przy stacji metra CENTRUM w Warszawie (Rondo Dmowskiego, od strony Pałacu Kultury) można oglądać od piątku do niedzieli (17 – 19 października) w godzinach 10:00 – 18:00. Dodatkowo wydarzenie transmitowane jest na: http://www.estacja.tv.

Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.