Marka El Sol sponsorem tytularnym słonecznego festiwalu salsy – Portal PR - 24PR
Marka El Sol sponsorem tytularnym słonecznego festiwalu salsy

23.10.2013 Kategoria: Imprezy. Autor: admin

El Sol, najbardziej słoneczna na polskim rynku marka win spokojnych, została sponsorem tytularnym międzynarodowego festiwalu salsy – El Sol Salsa Festival. To wyjątkowego wydarzenie, będące połączeniem warsztatów najpopularniejszych salsowych stylów oraz imprez tanecznych, odbędzie się w dniach 8-10.XI.2013 w hotelu Gromada Okęcie w Warszawie.

„El Sol to marka, która od zawsze kojarzy się z pozytywną energią, otwartością i optymizmem, dlatego też świat salsy jest nam bardzo bliski. Celebracja życia i towarzysząca mu pełnia smaku to najważniejsze, co łączy entuzjastów salsowych rytmów oraz dobrego wina, dlatego też jesteśmy dumni, że możemy być częścią tak radosnego i jednocześnie prestiżowego wydarzenia, jakim jest El Sol Salsa Festival” – podkreśla Zuzanna Kaczanowska, Brand Manager Wines w Grupie Ambra.

El Sol Salsa Festival to najlepsi artyści, najwięcej tańca i pełen pakiet najnowszych inspiracji oraz choreograficznych trendów. A wśród instruktorów prowadzących warsztaty, absolutna plejada gwiazd międzynarodowej sceny salsowej! W tym takie nazwiska jak Eddie Torres, Adolfo Indacochea, Juan Matos, Maykel Fonts, grupa Yamulee i wiele innych. Na uczestników czekają także cztery całonocne imprezy przy muzyce najlepszych DJ-ów oraz łagodnym smaku pięciu wariantów półsłodkich win El Sol.

Festiwal promowany jest przy udziale kampanii outdoorowej realizowanej w Warszawie w postaci filmów promocyjnych na stacjach metra, billboardów i plakatów. Zaplanowane aktywności wspiera również kampania informacyjna w Radiu Pin i prasie konsumenckiej oraz działania public relations prowadzone przez agencję Kuźnia PR. Wydarzenie promowane jest także intensywnie w social media za pośrednictwem dedykowanego profilu facebook/Warsaw Salsa Festival.  

Organizatorem wydarzenia jest Salsa Libre, największa i wiodąca szkoła tańca, która od wielu lat z sukcesem buduje nową jakość salsy oraz pokrewnych stylów tańca, jak bachata, kizomba, zouk, reggaeton w Polsce. Artystyczną i kulturalną wartość El Sol Salsa Festival dodatkowo potwierdza Patronat Honorowy Prezydenta Miasta Stołecznego Warszawy. 

Organizator – Salsa Libre
Sponsorzy – El Sol, Gromada
Partnerzy – Stroer, B&B Hotels, Hotel Airport Okęcie, Curo, Broadway, 2skin, All For Dance
Patroni medialni – Radio PIN, Shape, The Warsaw Voice, Soul Magazin, Akademia Kobiet Sukcesu, naszemiasto.pl, pora.pl, szkolytanca.pl
Więcej informacji oraz bilety do kupienia na: www.SalsaFestival.pl

El Sol Salsa Festival
8-10.XI.2013
Hotel Gromada Okęcie, Warszawa

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.