Marzena Rogalska w nowej odsłonie kampanii sieci Biedronka – Portal PR - 24PR
Marzena Rogalska w nowej odsłonie kampanii sieci Biedronka

10.10.2013 Kategoria: Wizualizacja. Autor: admin

Sieć sklepów Biedronka rozpoczęła kolejną odsłonę kampanii reklamowej pod hasłem: “Ceny do wzięcia”. Główną bohaterką najnowszego spotu emitowanego w telewizji jest znana dziennikarka i prezenterka Marzena Rogalska.  

Decydując się na współpracę z Panią Marzeną Rogalską doceniliśmy jej wiarygodność oraz sympatię, jaką darzą ją Polacy. Nie bez znaczenia było również dotychczasowe zaangażowanie Pani Marzeny w promocję Polski oraz polskich produktów, które jest spójne z filozofią marki Biedronka  – podkreśla Jakub Cichecki, dyrektor działu marketingu Jeronimo Martins Polska, właściciela sieci Biedronka.

Nowa odsłona kampanii reklamowej „Ceny do wzięcia” skupia się na kluczowych cechach oferty sklepów Biedronka – codziennie niskich cenach w połączeniu z dodatkową, specjalną ofertą cenową dla produktów z wybranych kategorii asortymentowych.

Zdecydowałam się na współpracę z Biedronką z uwagi na to, że przekaz tej wspólnej kampanii jest dla mnie bliski i prawdziwy. Sama, jak i wielu moich znajomych, robię zakupy w Biedronce i uważam, że można kupić dobre jakościowo rzeczy nie płacąc wielkich pieniędzy  – komentuje  Marzena Rogalska.

Mając na względzie zasady etyki dziennikarskiej, Marzena Rogalska w porozumieniu z władzami telewizji publicznej zdecydowała się na chwilowe, na czas trwania kampanii, wycofanie się z prowadzenia porannego programu informacyjnego w telewizji. 

Kampania rozpoczęła się 7 października br. i będzie realizowana przez najbliższe tygodnie. Jest obecna w wiodących stacjach telewizyjnych oraz w Internecie – na stronie www.biedronka.pl i platformie VoD. Za kreację kampanii „Ceny do wzięcia” odpowiedzialna jest agencja Duda Polska.

Biuro Prasowe Jeronimo Martins Polska S.A.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.