Nowa inwestycja na warszawskim Mokotowie – Wyścigowa 8 – Portal PR - 24PR
Nowa inwestycja na warszawskim Mokotowie – Wyścigowa 8

28.10.2013 Kategoria: NIERUCHOMOŚCI. Autor: admin

Mokotów, najchętniej wybierana dzielnica do zamieszkania przez poszukujących lokalu w Warszawie, powiększyła się o nowy projekt. Na ulicy Wyścigowej, w bezpośrednim sąsiedztwie konnych torów wyścigowych, powstaje kameralna inwestycja – Wyścigowa 8. W trakcie prac na nowej inwestycji – firma Tynkbud-1 zdecydowała o podniesieniu standardu inwestycji. O inwestycję pytamy Ryszarda Banackiego, dyrektora Tynkbud-1.

Jak krótko opisałby Pan inwestycję Wyścigowa 8?

– Inwestycję stanowi 7 kondygnacyjny budynek z dwupoziomowym podziemnym garażem na 46 miejsc parkingowych oraz przestrzenią na komórki lokatorskie. Z najwyższych pięter budynku będzie można podziwiać rozległy widok na zieleń Wyścigów Konnych, a tarasy ostatniej kondygnacji są zadaszone. Co istotne, w budynku zaprojektowano jedynie 44 lokale o powierzchni od 37 do 73 m², więc sądzę, że jest ona godna polecenia osobom poszukującym kameralnych inwestycji.

Jakie standardy budynku zdecydowaliście się Państwo udoskonalić w stosunku do pierwotnego projektu?

– Budynek zostanie wyposażony w monitoring (system kamer) oraz wideofony. W holu wejściowym przewidziano nie tylko standardową recepcję z miejscem dla ochrony, ale także nieodpłatną strefę wi-fi. Na dachu natomiast znajdzie się zbiorcza antena satelitarna. Te udogodnienia oraz fakt przygotowania przez nas preinstalacji klimatyzacji sprawią, że przyszłym mieszkańcom będzie się żyło lepiej i wygodniej. Ze spraw typowo budowlanych: zamieniliśmy bloczki SILKA na ceramikę i bloczki betonowe na ścianach działowych, gdyż mamy z tymi materiałami bardzo dobre doświadczenia na etapie eksploatacji budynków.

Czym podyktowana została decyzja o tych udogodnieniach?

– Zdecydowaliśmy się na podniesienie standardu, w stosunku do pierwotnego projektu, ponieważ staramy się odpowiadać na potrzeby naszych klientów, cenimy sobie ich komfort i wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom. Część zmian wprowadziliśmy na skutek wniosków, które właśnie od nich otrzymaliśmy. Nasza firma buduje w wysokim standardzie wykonania – a klient szukający mieszkania na Mokotowie to klient wymagający.

– Co według Pana jest główną zaletą inwestycji Wyścigowa 8?

– Jestem zdania, że główną zaletą osiedla „Wyścigowa 8” jest przede wszystkim jej lokalizacja – zarówno prestiż dzielnicy Mokotów, jak i bliskość Torów Konnych sprawia, że jest to interesująca pod względem inwestycyjnym propozycja.

– Lokalizacja to jednak nie wszystko. Równie ważna jest komunikacja…

Zgadzam się. W przypadku naszej inwestycji, myślę, że nabywcy nie będą narzekać: „Wyścigowa 8” jest doskonale skomunikowana Centrum – to zaledwie 20 minut jazdy samochodem. A dla niezmotoryzowanych w pobliżu znajdują się stacje metra Służew i Ursynów oraz przystanki autobusowe i tramwajowe wielu linii: 4, 10,35, 136,192,300 czy 900.

– … i infrastruktura.

– Przyszły mieszkaniec Wyścigowej i o to nie musi się martwić. Okolica oferuje pełną ofertą edukacyjną oraz usługową (centra handlowe, sklepy, kawiarnie, ośrodki sportowe czy biblioteki). Niedaleko znajduje się Galeria Mokotów, w której znajduje się około 260 sklepów i punktów usługowych, kino, fitness club, centrum rozrywki i plac zabaw dla najmłodszych. Pobliskie tereny zielone też zachęcają do spacerów oraz aktywnego wypoczynku o każdej porze roku.

– A jak wygląda kwestia finansowania inwestycji?

Wyścigowa 8, jak wszystkie nasze inwestycje, powstaje przy 100% zaangażowaniu kapitału własnego firmy, a jej zakończenie inwestycji planujemy na maj 2015 roku. Dodatkowo całość zabezpieczona jest otwartym rachunkiem powierniczym prowadzonym przez BRE BANK S.A. Dzięki połączeniu tych dwóch elementów nasi klienci mają pewność, że ich pieniądze są bezpieczne, a zakup mieszkania na Wyścigowej 8 to bardzo dobra inwestycja.

TYNKBUD-1

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.