Nowa manager w Garden of Words – Portal PR - 24PR
Nowa manager w Garden of Words

02.10.2013 Kategoria: Personalia. Autor: admin

Na stanowisko Account Managera w agencji komunikacji marketingowej Garden of Words awansowała Aleksandra Lisowska. Od 8 lat związana z branżą PR, przez ostatnie półtora roku pełniła funkcję Senior Account Executive.

W Garden of Words zarządza zespołem prowadzącym projekty m.in. dla Danone (PR produktowy, projekty edukacyjne itd.), Partnerstwo dla Zdrowia (program edukacyjny „Śniadanie Daje Moc”, marka Mleczny Start, PR korporacyjny) i program dla dietetyków marki Optima Cardio „Obniżamy cholesterol ze smakiem”. Nadzorowane przez nią projekty zdobyły nagrody takie jak Stevie Award, podwójne Złote Spinacze czy Magellan Award. Zajmuje się tworzeniem strategii i realizacją działań z zakresu CSR, brand PR, corporate PR oraz organizacją eventów. Wcześniej związana z agencją Świeża Bazylia. Pełniła też funkcję rzeczniczki prasowej Instytutu Matki i Dziecka oraz Szefa Produktu w L’Oreal Polska.

Agencja Garden of Words

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.