Waldemar Majewski w Colliers International – Portal PR - 24PR




Waldemar Majewski w Colliers International

03.10.2013 Kategoria: Personalia. Autor: admin

Colliers International, wiodący doradca na rynku nieruchomości komercyjnych, informuje o powołaniu Waldemara Majewskiego na stanowisko Dyrektora ds. oceny technicznej inwestycji i zarządzania kosztami.

Głównym zadaniem Waldemara będzie dalsze usprawnienie zarządzania kosztami w procesie inwestycyjnym oraz wnikliwa analiza techniczna prowadzonych przez Colliers International projektów.

Waldemar wnosi duże doświadczenie na polu finansów i zarządzania, mając za sobą 19 lat praktyki w budownictwie, projektach nieruchomościowych oraz zarządzaniu kosztami. Posiada zarówno krajowe, jak i międzynarodowe doświadczenie i jest członkiem organizacji RICS oraz CCIM zrzeszających profesjonalistów z branży nieruchomości.

„Waldek jest jednym z najlepszych profesjonalistów w branży i będzie fantastycznym dopełnieniem naszego polskiego zespołu. Jego doświadczenia ze strony konsultanta, wykonawcy oraz dewelopera zapewniają mu bardzo dobrą znajomość mechanizmów działających na polskim rynku, a jego wiedza techniczna i umiejętności zdobyte podczas pracy nad największymi i najbardziej wymagającymi projektami komercyjnymi w Polsce pomogą zapewnić sukces naszym Klientom” – mówi Jonathan Cohen, dyrektor działu doradztwa budowlanego w regionie Europy Wschodniej w Colliers International.

Colliers International

Podobne wpisy:







Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.