Własny biznes – dlaczego TAK? – Portal PR - 24PR
Własny biznes – dlaczego TAK?

09.10.2013 Kategoria: Książki. Autor: admin

W mediach często można usłyszeć opinię: „Przedsiębiorczość to narodowa cecha Polaków”. W praktyce jednak młodzi ludzie nie mając wystarczającej wiedzy, przygotowania, a przede wszystkim odwagi i motywacji, często boją się zakładać własne firmy.

Książka „Własny biznes – dlaczego Tak?” to kompleksowy poradnik, kompendium wiedzy oraz źródło budowania odwagi i motywacji, które jest jednocześnie odpowiedzią na zapotrzebowanie rynku. Napisałem ją opierając się  o moje własne doświadczenia i chciałbym, aby pomogła wszystkim czytelnikom rozwinąć skrzydła w biznesie – powiedział o swojej publikacji Krzysztof Sadecki.W poradniku znajdziemy szczegółowe omówienie i konkretne porady z takich dziedzin jak: mity na temat przedsiębiorczości, planowanie biznesu, finanse, zarządzanie firmą, personel, marketing, przedsiębiorczość a świat akademicki, podstawowe pytania i odpowiedzi.
 
Książka stała się wydawniczym bestsellerem zanim weszła na rynek. Pierwsze wydanie w nakładzie 10.000 egzemplarzy zostało w 70% wykupione jeszcze przed pojawieniem się na półkach. Premiera 08 października 2013. Poradnik dostępny w sieciach: Empik, InMedio, Kolporter, Ruch, w dobrych księgarniach oraz we własnej dystrybucji internetowej na stronie www.wlasnybiznesdlaczegotak.pl

Krzysztof Sadecki – przedsiębiorca, szkoleniowiec, publicysta, jeden z najbardziej utalentowanych ekspertów od alternatywnych rynków inwestycyjnych. Zdobywca wyróżnienia Forbes Trendy za model biznesowy oraz prestiżowej nagrody MDIT dla najlepszych doradców inwestycyjnych. 
Absolwent Polish Open University na wydziale Psychologii Marketingu i Reklamy oraz Studiów MBA na City University London. Autor licznych felietonów o tematyce finansów i ekonomii publikowanych w czasopismach Newsweek, Forbes, Pierwszy Milion, Warsaw Business Journal. Współautor pierwszej w Polsce książki pt. „Drukowanie w 3D”. 
Karierę rozpoczynał w banku BPH, gdzie już w wieku 20 lat został wybrany do kadry kierowniczej. Jednocześnie rozwijał swoją pierwszą firmę, której marka jest obecnie rozpoznawana zarówno na rynku polskim, jak i angielskim. 
Mimo młodego wieku, w przeszłości pracował już dla takich instytucji jak Ambasada Wielkiej Brytanii, Warta, Ergo Hestia, Polkomtel. Wykładał na wyższych uczelniach w kraju i zagranicą oraz zbudował od podstaw holding spółek wyspecjalizowanych w szeroko rozumianym doradztwie gospodarczym. 
Posiada rekomendacje ponad 40 ambasad oraz 60 Izb Handlowych jako specjalista od wdrażania nowych marek na rynkach polskim, angielskim i irackim oraz jako ekspert w dziedzinie oddłużania, optymalizacji kosztów i reorganizacji struktur firmowych. 
Wirtuoz instrumentów finansowych i wizjoner twardo stąpający po ziemi.

Szczegóły publikacji:
Tytuł: Własny Biznes – dlaczego Tak?
Autor: Krzysztof Sadecki
Współautorzy: Grzegorz Turniak, Witold Antosiewicz
Format: A5
Ilość stron: 232
Wydawnictwo: Fundacja Ekonomii Przyszłości
Nakład: 10.000 egzemplarzy 
Dystrybucja od: 10 października 2013

www.wlasnybiznesdlaczegotak.pl
www.facebook.com/własnybiznesdlaczegotak

GoodPress PR

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.