AIB wspiera lokalną społeczność – Portal PR - 24PR
AIB wspiera lokalną społeczność

26.11.2013 Kategoria: Sport. Autor: admin

Organizowane w polskich miastach biegi uliczne to popularne wydarzenia, w których licznie biorą udział zarówno amatorzy, jak i doświadczeni biegacze.
Międzynarodowy Bieg Uliczny na 10 km to impreza organizowana przez Amatorski Klub Biegacza w Knurowie. W ramach wydarzenia odbywają się również Mistrzostwa Polski Górników. Ciekawa formuła Biegu sprawia, że co roku skupia on liczne grono uczestników i na dobre wpisał się w kalendarz sportowych imprez na Śląsku.

Tegoroczna, XXI edycja Międzynarodowego Biegu Ulicznego, połączona z XVIII Mistrzostwami Polski Górników, odbyła się jesienią. Wydarzenie wsparło liczne grono sponsorów, wśród których jest firma AIB z Knurowa, producent wysokiej jakości rozwiązań izolacyjnych. – Bardzo ważne jest dla nas utrzymywanie dobrych relacji nie tylko z klientami i partnerami, ale również z pracownikami czy lokalną społecznością, z którą jesteśmy bardzo związani. Dlatego też staramy się ją wspierać poprzez różne formy pomocy – tłumaczy Maciej Ślączka, Prezes i jeden z założycieli AIB – Międzynarodowy Bieg Uliczny, organizowany przez Amatorski Klub Biegacza w Knurowie, to impreza, dzięki której promowane jest aktywne spędzanie wolnego czasu. To także znakomita forma rozrywki, a dla wielu młodych adeptów biegania, również dobry start do zawodowej kariery ¬– dodaje Maciej Ślączka.

W tegorocznej edycji Międzynarodowego Biegu Ulicznego sklasyfikowanych zostało 381 biegaczy. Honorowy patronat nad imprezą objął Prezydent Knurowa – Adam Rams.

RedPen Public Relations

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.