Calmo – wypoczywaj zdrowo – Portal PR - 24PR
Calmo – wypoczywaj zdrowo

12.11.2013 Kategoria: Dom i ogród. Autor: admin

Funkcjonalne, wygodne, a może designerskie – jakie meble najlepiej sprawdzają się w salonie? Trudno znaleźć takie, które spełniłyby wszystkie trzy wymagania, ale – na szczęście – nie jest to niemożliwe! Wypoczynek Calmo od Agata Meble łączy ergonomię i komfort użytkowania, imponując nowoczesnym designem.

Jest błogo

Wracasz do domu i myślisz tylko o zasłużonym wypoczynku, pragniesz położyć się i nie myśleć o niczym? Meble Calmo powstały w odpowiedzi na Twoje potrzeby. Wygodny i przyjemny odpoczynek zagwarantuje funkcja „relaks”, dzięki której dostosujesz sofę do wzrostu i ulubionej pozycji. Narożnik został wyposażony w wysuwane podnóżki, opuszczane oparcie oraz regulowane zagłówki, stanowiące gwarancję kojącego, odciążającego kręgosłup wypoczynku. Jeśli zaś zamarzysz o błogim śnie, nic nie stoi na przeszkodzie, by wpaść w ramiona Morfeusza na rozłożonym wypoczynku. Calmo dostępne jest w dwóch modelach: z funkcją „relaks” oraz opcją rozkładania do spania.

Calmo_gala_11_pion (2)

Wygodnie i naturalnie

Czym byłby jednak wypoczynek bez ulubionego napoju dostępnego tuż pod ręką? Serię Calmo wyróżnia możliwy do zamontowania moduł z barkiem, dzięki któremu szybko zapomnisz o konieczności wstawania od stołu, gdy nabierzesz ochoty na coś do picia. Calmo to funkcjonalność dopasowana do potrzeb użytkowników. Modele dostępne są w szerokiej gamie tkanin i skór naturalnych tak, by kupujący sam mógł wybrać materiał, z którego zostanie wykonane obicie. Producent oferuje dwa rodzaje skór naturalnych: mięsistą i niezwykle wytrzymałą na rozciąganie skórę kalifornia, a także cieńszą, choć równie efektowną skórę madras. Każdy może również sam zadecydować, czy boki jego mebli mają zostać ozdobione drewnianą szatozą.

Narożnik Calmo to połączenie nowoczesnego stylu z funkcjonalnością i jakością, gwarantującymi komfort i wygodę użytkowania przez wiele lat.

Agata Meble

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.