Connected – o komunikacji, nie tylko w sieci – Portal PR - 24PR
Connected – o komunikacji, nie tylko w sieci

26.11.2013 Kategoria: media. Autor: admin

Do rąk czytelników trafia właśnie pierwszy numer kwartalnika Connected – bezpłatnego magazynu poświęconego nowym technologiom i komunikacji, którego wydawcą jest TP-LINK Polska.

ConnectedNajnowszy sprzęt i gadżety, przydatne oprogramowanie, ciekawostki ze świata nowych technologii, a także spora dawka kultury, felietonów i fachowych porad – to wszystko znajdzie się na łamach Connected – magazynu poświęconego nowoczesnej komunikacji.

Connected to nietypowy magazyn na polskim rynku wydawniczym. Nie dość, że pismo wychodzić będzie jedynie w wersji elektronicznej (PDF oraz – już wkrótce – jako aplikacje na systemy mobilne), to jego tworzenia nie podjęło się klasyczne wydawnictwo, a firma z branży nowych technologii – TP-LINK Polska.

„Jesteśmy zdecydowanym liderem branży urządzeń służących do komunikacji z Internetem i jako lider stawiamy sobie za cel zarówno kreowanie trendów, jak i edukację naszych użytkowników, np. pod kątem racjonalnego i bezpiecznego korzystania z nowych technologii” – tłumaczy Mariusz Piaseczny, szef marketingu TP-LINK Polska i jednocześnie redaktor naczelny kwartalnika Connected. Piaseczny wraz ze Zdzisławem Kaczykiem – dyrektorem sprzedaży w TP-LINK wpadli więc na pomysł stworzenia własnego tytułu prasowego. Do grona współpracowników zaprosili ekipę skupioną wokół miesięcznika iMagazine i najpopularniejszego polskiego podcastu Nadgryzieni, a także innych pracowników i przyjaciół firmy.

Magazyn Connected ma pomóc odnaleźć się w coraz bardziej „połączonym” świecie. Na łamach Connected znajdziecie wiele przydatnych informacji, które ułatwią orientację w rzeczywistości, w której na każdym kroku wykorzystujemy technologie łączności sieciowej. Dziś w sieci połączone są nie tylko nasze komputery i tablety, nie tylko smartfony i aparaty fotograficzne, gadżety, telewizory i sprzęt hi-fi, ale także pralki, lodówki i wiele, wiele innych. Bo wyobraźnia inżynierów wydaje się nie mieć granic” – pisze Mariusz Piaseczny.

Jednak Connected to nie tylko magazyn krążący wokół technologii sieciowych. Na łamach pisma redaktorzy polecają również książki, opisują najnowsze odkrycia muzyczne i ciekawe filmy: „Connected to nasze spojrzenie na rzeczywistość. Spojrzenie, którym chcemy się podzielić”.

A z pierwszego numeru dowiemy się między innymi co znaczą zagadkowe hasła PowerLine i Dualband, przeczytamy o totalnej inwigilacji naszej wagi, o żarówkach z technologią Wi-Fi, przyjrzymy się fenomenowi gier sieciowych, a także poznamy różnicę między streamingiem a historycznym już bazarem na Stadionie Dziesięciolecia. Ponadto: Raspberry PI, AR.Drone.2.0., bezpieczeństwo łączności bezprzewodowej, sieć Wi-Fi w domu jednorodzinnym oraz felietony, recenzje książek i filmów, a także pierwszy w Polsce wywiad z założycielem i prezesem firmy TP-LINK, Jeffreyem Zhao.

Strona magazynu i bezpłatna subskrypcja: www.connectedmagazine.pl

TP-LINK

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.