Dom Korkowy nowym klientem GutPR – Portal PR - 24PR
Dom Korkowy nowym klientem GutPR

13.11.2013 Kategoria: Agencje PR. Autor: Gut PR

Na początku listopada, w ramach podpisanej 15 października 2013 roku umowy, do grona wnętrzarskich partnerów biznesowych agencji GutPR dołączyła spółka Dom Korkowy, będąca największym w Polsce dystrybutorem produktów z korka.

W listopadzie wrocławska agencja GutPR objęła opieką komunikacyjną krakowską firmę Dom Korkowy Sp. z o. o., w której ofercie znajdują się podłogi i ściany korkowe, podpodłogowe podkłady wygłuszające z korka i gumokorka, korek techniczny w rolach i arkuszach, płyty izolacyjne z korka ekspandowanego (Aglomerado Negro), granulat korkowy o różnej gęstości i wielkości ziarna, płyty dźwiękochłonne Izofon, korki do butelek, ale także cały szereg produktów komplementarnych – kleje, lakiery i środki konserwujące.

W pierwszym okresie umowa pomiędzy GutPR a spółką Dom Korkowy obejmie prowadzenie działań z zakresu PR produktowego dla podłóg marki Wicanders – ze szczególnym uwzględnieniem mediów wnętrzarskich i lifestylowych. Za projekt odpowiada Rafał Wójcicki wraz z zespołem. Kontrakt został podpisany na okres zamknięty, z możliwością jego kontynuacji po zakończeniu umowy.

Wicanders to marka premium z portfolio światowego lidera w zakresie produkcji i sprzedaży wyrobów z korka, firmy Amorim Revestimentos. Marka Wicanders znana jest na rynku od 1868 roku. Obecnie przedstawicielstwa firmy znajdują się aż w 51 krajach na całym świecie. Wicanders znany jest jako pionier w dziedzinie pokryć podłogowych i ściennych, charakteryzujących się najwyższym komfortem użytkowania oraz pozostających w zgodzie z aktualnymi trendami nowoczesnego designu.

Od 1998 integralną częścią portugalskiej grupy Amorim jest, największy w Polsce dystrybutor produktów z korka, firma Dom Korkowy Sp. z o.o. Spółka funkcjonuje w Polsce od 1991 roku, kiedy to podłogi i ściany korkowe były absolutną nowością na polskim rynku. Dzięki dbałości o wysoką jakość produktów oraz zrównoważony proces produkcji, obecnie udział Domu Korokowego Sp. z o.o. w rynku szacowany jest na 85%. W ofercie Domu Korkowego Sp. z o.o. znajdują się:  podłogi i ściany korkowe, podpodłogowe podkłady wygłuszające z korka i gumokorka, korek techniczny w rolach i arkuszach, płyty izolacyjne z korka ekspandowanego (Aglomerado Negro), granulat korkowy o różnej gęstości i wielkości ziarna, płyty dźwiękochłonne Izofon, korki do butelek, ale także cały szereg produktów komplementarnych – kleje, lakiery i środki konserwujące.

GutPR

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.