Gorąca oferta AIR FRANCE KLM na sezon zimowy – Portal PR - 24PR
Gorąca oferta AIR FRANCE KLM na sezon zimowy

29.11.2013 Kategoria: Transport. Autor: admin

Leżak na plaży zamiast stoków narciarskich i minusowych temperatur – podpowiada najnowsza promocja biletów linii AIR FRANCE i KLM. Ta wiadomość z pewnością ucieszy entuzjastów wyjazdów w cieplejsze rejony świata, takie jak Ameryka Południowa i Wyspy Karaibskie. Na liście są również miasta amerykańskie, kanadyjskie, meksykańskie i europejskie. Specjalna oferta będzie dostępna tylko do 9 grudnia br. i obejmie wyloty realizowane do wiosny 2014 roku. Podane ceny przelotów w obie strony zawierają podatki i opłaty.

Najnowsza akcja sprzedażowa biletów lotniczych AIR FRANCE i KLM przypadnie do gustu osobom, którym zima nie kojarzy się wyłącznie z nartami i śniegiem. Szczególnie dobre ceny przelotów dotyczą miast w Ameryce Południowej. Do Hawany, Sao Paulo i na Dominikanę można dolecieć za niecałe 3200 PLN, a San Jose już od 3439 PLN. Panama to miejsce, gdzie dolecimy już teraz zarówno KLM, jak i nowo otwartym rejsem AIR FRANCE w cenie już od 3299 PLN. Zdecydowanie najlepszą stawkę dostały Wyspy Karaibskie. Super hitem są Martynika i Gwadelupa, gdzie można polecieć francuskimi liniami już za około 2199 PLN!

Natomiast do 4 grudnia br. potrwa akcja sprzedażowa przelotów do miast w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie i Meksyku. Niewątpliwą perełką tej promocji jest Mexico City oraz położone na wybrzeżu Morza Karaibskiego Cancun, dokąd dotrzemy gigantycznym Airbusem A380 w barwach AIR FRANCE. Oba miasta w tej samej cenie – od 2689 PLN. Tęskniący do zimowej aury mogą polecieć do Nowego Jorku lub Chicago już za 1889 PLN. Trochę drożej kosztuje przelot do Waszyngtonu – 2279 PLN. Do Toronto, największego miasta Kanady, można dostać się już za 2029 PLN.

Specjalna oferta objęła również Amsterdam dostępny w KLM w cenie 439 PLN, w sprzedaży do 9 grudnia br.

AIR FRANCE KLM
www.airfrance.pl

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.