Mobile Vikings wchodzi na polski rynek telekomunikacyjny – Portal PR - 24PR
Mobile Vikings wchodzi na polski rynek telekomunikacyjny

28.11.2013 Kategoria: INNE. Autor: admin

4 grudnia br. na polskim rynku rozpocznie działalność belgijski operator Mobile Vikings.  Nowy gracz zaoferuje korzystną ofertę internetową – 2 GB transferu danych już od 19 PLN.

Vikingowie podbijają rynek

Mobile Vikings to wiodący operator wirtualny na swoim rodzimym, belgijskim rynku, na którym jest obecny od 2009 r. Ekspansja Mobile Vikings poza granicę Belgii rozpoczęła się w 2012 r. – wraz z wejściem do Holandii. Teraz przyszedł czas na Polskę.

Jesteśmy zachwyceni, że będziemy mogli zaoferować swoje usługi Polakom. Zdecydowaliśmy się na wejście właśnie na ten rynek, ponieważ ma on olbrzymi potencjał wzrostu wynikający między innymi z tego, jak bardzo Polacy lubią oferty pre-paid i jak bardzo ważna jest dla nich oferta internetowa. To co wyróżnia Mobile Vikings – i jest tak na wszystkich rynkach, na których działamy – to nasz unikalny model biznesowy, dzięki któremu możemy oferować wysoki limit transferu danych. Najważniejsi dla nas są nasi Vikingowie, dlatego nie wydajemy niepotrzebnie pieniędzy – sprzedajemy startery online, nie prowadzimy kosztownej kampanii marketingowej – właśnie po to, aby móc udostępnić Internet w najlepszej na rynku cenie. Misją Mobile Vikings jest to, aby Internet był dostępny wszędzie i dla każdego. Konsekwentnie walczymy o to, dążąc do jak najniższych cen mobilnego Internetu, każdego dnia  – mówi Frank Bekkers, prezes i założyciel Mobile Vikings.

Niskie opłaty, wysoki transfer

Oferta Mobile Vikings to pre-paid, skierowany przede wszystkim do osób młodych, które korzystają z Internetu na smartfonach i w coraz większym stopniu komunikują się za jego pośrednictwem. Nowy operator wirtualny posiada dwie podstawowe taryfy – za 19 i 29 PLN. W obu z nich użytkownik ma zagwarantowany miesięczny limit transferu danych na poziomie 2 GB. Jest to jedyna, na ten moment, taka oferta wśród operatorów wirtualnych. Po wykorzystaniu limitu transferu, prędkość Internetu spada do 32 kb/s. W taryfie za 19 PLN użytkownik otrzymuje gratis 2000 smsów, które są ważne do wykorzystania przez 31 dni. Po wykorzystaniu limitu, koszt smsa wynosi 0,09 PLN. W ofercie za 19 PLN opłata za minutę połączenia wynosi 0,29 PLN. W ramach tej ceny jest również uwzględnione naliczanie sekundowe.

Druga oferta Mobile Vikings to taryfa za 29 PLN, w ramach której użytkownik również otrzymuje limit transferu danych 2 GB oraz 2000 smsów gratis do wykorzystania przez 31 dni. Koszt połączenia jest niższy niż w pierwszej ofercie i wynosi 0,19 PLN za minutę z naliczaniem sekundowym. W ramach doładowania konta, niewykorzystane smsy nie przepadają, tylko sumują się z pakietem wiadomości przy następnym doładowaniu.

Ważność karty nie jest uzależniona od liczby doładowań – w obu taryfach połączenia mogą być wykonywane przez okres roku od momentu rejestracji w sieci.

Dodatkowo, w obu taryfach użytkownik może doładować swoje konto dwukrotnie w ramach jednego okresu rozliczeniowego, czyli może posiadać maksymalnie 4000 smsów w pakiecie, a także 4 GB transferu danych.

Mobile_Vikings

Co jeszcze oferują Vikingowie?

Dodatkową opcją jest usługa „Play Viking” przeznaczona dla Vikingów, którzy mają dużo znajomych w sieci Mobile Vikings, Play oraz a także u innych operatorów wirtualnymi działających na ich infrastrukturze. W cenie 8 PLN można rozmawiać z nimi bez ograniczeń przez 31 dni.

Mobile Vikings jest wirtualnym operatorem komórkowym, który działa na rynku belgijskim od 2009 roku. Dzięki unikalnemu modelowi biznesowemu – operator może oferować swoim użytkownikom wyjątkowo wysoki limit transferu danych, oraz wolność i swobodę wynikającą z oferty pre-paid. Polska jest trzecim rynkiem, po Belgii i Holandii, na którym Mobile Vikings oferuje swoje usługi telekomunikacyjne. W Polsce Mobile Vikings świadczy usługi w zasięgu sieci Play.

Livebrand PR Communications

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.