Mobilna sprzedaż w salonach Empik już od 1 grudnia – Portal PR - 24PR
Mobilna sprzedaż w salonach Empik już od 1 grudnia

26.11.2013 Kategoria: Handel. Autor: admin

Empik jako pierwszy detalista na polskim rynku wprowadza w sklepach stacjonarnych sprzedaż mobilną. W 30 największych salonach Empik w Polsce od 1 grudnia br. na salach sprzedaży pojawią się kasjerzy z tabletami. Dzięki nowatorskiemu rozwiązaniu, klienci będą mogli wygodniej i szybciej odnaleźć poszukiwany produkt, uzyskać dodatkowe informacje na temat oferty oraz zapłacić za zakupy.

Mobilni doradcy kasjerzy będą dostępni na całej sali sprzedaży danego salonu. Dzięki specjalnej aplikacji na tablecie sprawnie doradzą klientowi w wyborze produktu, pomogą w jego wyszukaniu, sprawdzą cenę oraz przekażą dodatkowe informacje na temat oferty, a także od razu zrealizują transakcję za pośrednictwem terminala do kart płatniczych.

Kasjerka mobilna (4)

Klienci oczekują szybkiej i fachowej obsługi – nie chcą tracić czasu w kolejkach do kas czy na poszukiwanie między półkami sprzedawcy, który odpowie na ich pytania. Stale poszukujemy nowych rozwiązań i narzędzi, dzięki którym proces sprzedaży zostanie maksymalnie skrócony. Sprzedaż mobilna wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów i wskazuje jednocześnie nowy kierunek i standardy na rynku detalicznym w Polsce – podkreśla Olaf Szymanowski, Prezes Zarządu Empiku.

Mobilny kasjer Empiku będzie wyposażony w tablet z opcją wyszukania towaru wraz ze sprawdzeniem jego dostępności w danym salonie, jak również w przenośny terminal płatniczy. Na zakończenie transakcji Klient otrzyma paragon, a sprzedawca zapakuje zakupy do ekologicznej reklamówki Empiku przy specjalnie zaaranżowanym stanowisku. W ramach transakcji mobilnej Klient będzie mógł również skorzystać z aktualnej promocyjnej oferty przykasowej (produkty w obniżonych cenach). Transakcje w kasach mobilnych odbywać się będą wyłącznie przy użyciu kart płatniczych.

Empik od lat śledzi światowe trendy i skutecznie przenosi na rodzimy grunt rozwiązania i usługi, które sprawdziły się u międzynarodowych detalistów. Sprzedaż mobilna w takim kształcie z sukcesem funkcjonuje chociażby w Stanach Zjednoczonych. W Polsce to właśnie Empik jako pierwszy zdecydował się wprowadzić nowe rozwiązanie, które już wkrótce ułatwi klientom świąteczne zakupy oraz pozwoli zaoszczędzić czas. Dostępność sprzedawców mobilnych w salonach Empik znacząco przyczyni się do podniesienia komfortu zakupów.

Sprzedażą mobilną zostaną objęte największe salony Empik: Bielsko Biała CH Sfera, Gdańsk Galeria Bałtycka, Gdańsk ul. Podwale Grodzkie, Katowice CH Silesia, Kraków CH Bonarka, Kraków Galeria Krakowska, Kraków Galeria Kazimierz, Lublin Plaza, Łódź Galeria Łódzka, Łódź CH Manufaktura, Olsztyn CH Alfa, Poznań Galeria Malta, Poznań CH Plaza, Poznań Stary Browar, Szczecin CH Galaxy, Szczecin CH Kaskada, Wrocław Magnolia Park, Wrocław Pasaż Grunwaldzki, Wrocław CH Renoma, Wrocław Rynek, Warszawa CH Arkadia, Warszawa Blue City, Warszawa Galeria Mokotów, Warszawa Junior ul. Marszałkowska, Warszawa ul. Nowy Świat, Warszawa CH Promenada, Warszawa Sadyba Best Mall, Warszawa CH Targówek, Warszawa Wola Park, Warszawa Złote Tarasy.

Empik

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.