Nespresso wspiera efektywny biznes – Portal PR - 24PR
Nespresso wspiera efektywny biznes

20.11.2013 Kategoria: Biuro. Autor: admin

 Nie od dziś wiadomo, że by biznes był efektywny, ale i efektowny potrzebna jest… dobra, aromatyczna kawa. Towarzyszy spotkaniom z kontrahentami, dodaje energii – gdy pracujemy nad trudnym projektem, inspiruje – gdy szukamy kreatywnych rozwiązań. Znając te wewnątrzfirmowe wyzwania, Nespresso oferuje kompleksowe rozwiązania dla biznesu – odpowiednie do wielkości przedsiębiorstwa i jego potrzeb ekspresy, najwyższej jakości kawę, całą gamę zindywidualizowanych usług: dostawę, konserwacje i specjalistyczną wiedzę techniczną oraz szereg akcesoriów. Podpowiadamy krok po kroku, jak sprawić, by Nespresso dopełniło Twój biznes.

Krok pierwszy: odpowiedni ekspres

Niezależnie, który z oferowanych ekspresów dedykowanych biznesowi wybierzesz, masz pewność, że będzie on odznaczał się najwyższej klasy technologią oraz nowoczesnym designem. Niewielki, ale bardzo wytrzymały Zenius sprawdza się doskonale tak w małych jak i dużych przedsiębiorstwach. Zadba o niewielkie zużycie energii i gwarantuje intuicyjną obsługę. Linia ekspresów Gemini to kompaktowe i funkcjonalne rozwiązanie do biura. Urządzenia te, wyposażone w półautomatyczny system podawania i wyrzucania kapsułek oraz 2 trzylitrowe pojemniki na wodę, umożliwiają przygotowanie dwóch filiżanek kawy równocześnie oraz programowanie ich rozmiarów. Kompleksowe rozwiązanie dla dużych firm to Tower – system modułowy z czterema konfiguracjami do wyboru, zapewniający elastyczny system płatności (monety, żetony lub kartę) oraz obszerne miejsce do przechowywania kawy i akcesoriów. Dzięki automatycznemu dystrybutorowi kapsułek zapewnia bardzo wygodną, niezawodną obsługę. Osobnym rozwiązaniem, dedykowanym przede wszystkim gastronomii, ale sprawdzającym się również w biurze, jest profesjonalna maszyna Aguila. Za pomocą jednego przycisku przygotuje dla klientów kawy na zimno i na gorąco – zarówno mleczne jak i klasyczne. 6 bojlerów, 4 głowice ekstrakcyjne oraz 5-litorowy pojemnik na mleko to niektóre z części wyposażenia, niezwykle użyteczne w hotelach czy restauracjach.

Krok drugi: kawa dla każdego

Gdy wybrałeś już odpowiedni do Twojego przedsiębiorstwa ekspres, czas zatroszczyć się o kawę. Asortyment do firmy skompletować można spośród 8-miu rodzajów Grand Cru od Nespresso: ristretto, espresso, lungo i kaw bezkofeinowych oraz edycji limitowanych. Wyselekcjonowane, palone w temperaturze dopasowanej do rodzaju owoców ziarna Arabiki i Robusty zapakowane zostały w hermetyczne kapsułki. Dzięki widocznym oznaczeniom (zależnym od wielkości filiżanki i intensywności) i kolorom przypisanym danemu Grand Cru, łatwo znaleźć poszukiwaną kawę. Następnie wystarczy wrzucić kapsułkę do ekspresu, nacisnąć przycisk i… gotowe!

Krok trzeci: dobierz akcesoria

Wyśmienita kawa powinna być odpowiednio serwowana – tak, by klientów, pracowników
i kontrahentów zaskoczyć nie tylko wybornym smakiem, ale i elegancją podania. Nespresso przygotowało całą ofertę akcesoriów, które uzupełnią asortyment kawy i ekspresów. Na spotkania na najwyższym szczeblu świetnie nadadzą się porcelanowe, stylowe filiżanki. Małą czarną smakowicie urozmaici gęsta, mleczna pianka, którą na ciepło lub zimno przygotuje Aeroccino – profesjonalny spieniacz do mleka. Do biura zamówić możesz także cukier, czekoladki i kruche ciasteczka, które „osłodzą” godziny trudnych negocjacji lub dzień pełen pracy. W ofercie biznesowej Nespresso nie brakuje też odpowiednich dodatków do ekspresu takich jak: akcesoria do przechowywania, kubki papierowe, zestawy do odkamieniania czy dysze do spieniania mleka.

Krok czwarty: Nespresso – do usług

Wiedząc, że każda firma ma inne potrzeby, Nespresso zapewnia szeroką gamę zindywidualizowanych usług – od dostawy przez konserwację po specjalistyczną wiedzę techniczną. Przy zakupie ekspresu, Nespresso oferuje raz w roku serwis maszyny, co więcej – w przypadku nieoczekiwanych problemów, pomoc techniczna pojawi się w Twoim przedsiębiorstwie w przeciągu 48 godzin. Jeśli maszyna wymagać będzie naprawy, otrzymasz ekspres zastępczy. Nespresso zadba również o szybką dostawę kawy do Twojej firmy – wystarczy złożyć zamówienie przez telefon lub Internet, a wybrane kapsułki zostaną dostarczone w ciągu dwóch dni roboczych. W ofercie dla biznesu znajdziesz też szereg dodatkowych usług – możliwość bezpłatnego wypróbowania ekspresu i kawy, montaż i szkolenia z obsługi w siedzibie Twojej firmy, wyposażenie maszyn na specjalne okazje oraz wynajęcie dodatkowych urządzeń i dzierżawę urządzenia.

Niezależnie od tego, czy ekspres postawisz w recepcji, sali konferencyjnej, służbowym gabinecie czy pracowniczej kuchni – Nespresso zadba o to, by spełniał wszystkie Twoje oczekiwania i odpowiadał potrzebom Twoich pracowników i gości. Oferując klientom, partnerom biznesowym i podwładnym kawę Nespresso o nieprzeciętnym aromacie i najwyższej jakości, dbasz nie tylko o ludzi, ale także o pozytywny wizerunek swojej firmy i przyjemną atmosferę biznesową.

Nestlé Nespresso S.A.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.