Nowy Dyrektor Zarządzający w Hyundai Motor Poland – Portal PR - 24PR
Nowy Dyrektor Zarządzający w Hyundai Motor Poland

19.11.2013 Kategoria: Personalia. Autor: admin

Dr inż. Leszek Płonka został nowym Dyrektorem Zarządzającym w firmie Hyundai Motor Poland. Oficjalne objęcie stanowiska, miało miejsce 13.11 br.

Leszek Płonka od wielu lat związany jest z branżą motoryzacyjną – był Prezesem w firmach: Skoda Auto Polska oraz Kulczyk Tradex, które w okresie jego zarządzania znacznie umocniły swoją pozycję na polskim rynku motoryzacyjnym.   

Dalszy rozwój firmy, a w efekcie wzrost sprzedaży oraz wzmocnienie wizerunku marki to główne cele, jakie postawił przed nowym Dyrektorem Zarząd Hyundai Motor Poland.  

„Cieszę się, że Pan Leszek Płonka zdecydował się na podjęcie z nami współpracy. Firma od lat odnosi sukcesy, ale przed nami kolejne ambitne cele, do realizacji których potrzebujemy doświadczonych profesjonalistów.” – powiedział Bang Sun Jeong, Prezes Hyundai Motor Poland.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.