Ponad pięć tysięcy firm na platformie handlowo-aukcyjnej Aleo.pl – Portal PR - 24PR
Ponad pięć tysięcy firm na platformie handlowo-aukcyjnej Aleo.pl

26.11.2013 Kategoria: E-biznes. Autor: admin

ING Bank Śląski, twórca platformy Aleo.pl, podsumował pierwszy miesiąc jej działania. W ocenie ekspertów banku spotkała się ona z ogromnym zainteresowaniem ze strony rodzimych podmiotów gospodarczych, które chętnie się na niej rejestrują, składają za jej pośrednictwem zapytania ofertowe, a także biorą udział w przetargach.

Platforma została uruchomiona w połowie października br. W ciągu zaledwie miesiąca funkcjonowania zarejestrowało się na niej ponad 5 tysięcy podmiotów z różnych sektorów gospodarki. Najwięcej użytkowników wywodzi się z branży przemysłowej oraz budowlanej.

Na Aleo.pl można dokonać licznych transakcji handlowych. Firmy zarejestrowane na platformie reprezentują szereg sektorów biznesu, oferując szeroki wachlarz produktów i usług. Oprócz wymienionych powyżej branż, obecne są również podmioty z segmentu surowców i energetyki, prezentujące duży asortyment różnego rodzaju zasobów energetycznych, artykułów powszechnego użytku, umożliwiające nabycie chemii gospodarczej, czy też wyposażenia do domu, edukacji i rozrywki, w której skład wchodzą chociażby rozmaite urządzenia do ćwiczeń fizycznych, jak również elektroniki i IT, od których można zakupić akcesoria komputerowe i systemy operacyjne. Ilość ofert, które firmy prezentują za pośrednictwem platformy 14,5 tysiąca i liczba ciągle rośnie.

Wszystkie funkcje platformy są bezpłatne. Jest ona dostępna dla użytkowników pod adresem aleo.pl.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.