Poranek w ESKA ROCK bez Kuby Wojewódzkiego – Portal PR - 24PR
Poranek w ESKA ROCK bez Kuby Wojewódzkiego

21.11.2013 Kategoria: media. Autor: admin

Zarząd Grupy Radiowej Time podjął decyzję o wdrożeniu strategii intensywnego rozwoju projektu internetowego ESKA ROCK. W związku z tą zmianą ze stacji odchodzi dotychczasowy dyrektor programowy Marcin Bisiorek. Zmianie ulegnie także koncepcja poranka, w związku z czym umowa z Kubą Wojewódzkim nie zostanie przedłużona.

Program ESKI ROCK skierowany jest do młodej i dynamicznej grupy odbiorców, która coraz częściej i coraz chętniej wykorzystuje Internet do słuchania radia. W najbliższym czasie zamierzamy skupić się na rozbudowaniu tego kanału dotarcia i uatrakcyjnieniu internetowego oblicza ESKI ROCK. Wprowadzenie nowej strategii skutkuje zmianami programowymi i personalnymi – mówi Bogusław Potoniec, dyrektor programowy Grupy Radiowej Time.   

Marcin Bisiorek pracował w Grupie Radiowej Time przez 13 lat. Zaczynał jako dyrektor muzyczny Radia ESKA Łódź. Następnie przez sześć lat pełnił funkcję dyrektora programowego Radia ESKA Warszawa. Był także współtwórcą i dyrektorem artystycznym Festiwalu ESKA Music Awards. Przez ostatnie pięć lat pełnił funkcję dyrektora programowego ESKI ROCK. Po odejściu Marcina Bisiorka, do momentu powołania nowego szefa stacji, pełniącym obowiązki dyrektora programowego ESKI ROCK zostaje Arkadiusz Frąckowiak (zastępca dyrektora programowego).

Kuba Wojewódzki związany był z ESKĄ ROCK od sześciu lat. Ma ogromny wkład w budowę i umocnienie wizerunku stacji wśród słuchaczy. Będzie prowadził poranek do końca 2013 roku, kiedy to wygasa jego kontrakt z ESKĄ ROCK.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.