Soho Store – nowy luksusowy butik na terenie Soho Factory – Portal PR - 24PR
Soho Store – nowy luksusowy butik na terenie Soho Factory

13.11.2013 Kategoria: Handel. Autor: 38PR

Zegarki Oris, Frederique Constant, Contatempo Scuderia, okulary Tag Heuer, Davidoff, Jaguar, Joop!, L’Wren Scott, Superdry, designerskie ubrania Risk Made in Warsaw, elektronika Kruger & Matz, buty United Nude – Michał Kwiatkowski kreator tytułów prasowych, twórca kontrowersyjnych działań marketingowych & eventowych otwiera na terenie warszawskiego Soho Factory butik Soho Store z wyjątkowymi dobrami luksusowymi oraz odzieżą.

Otwarcie tego ekskluzywnego butiku to jedno z ważniejszych w tym roku wydarzeń w Soho Factory – niezwykłej enklawie prawobrzeżnej Warszawy, skupiającej wokół siebie wyjątkowe miejsca, imprezy, projekty i ludzi pełnych pasji, kreujących rzeczywistość zgodnie z najnowszymi trendami. Butik Soho Store ze względu na swój asortyment i założenia, idealnie wpasowuje się w ten trend i życie Soho Factory.

Wśród firm, które będą oferowane w butiku znajdą się między innymi: zegarki Oris, Frederique Constant, Alpina, Contatempo Scuderia, okulary Tag Heuer, Davidoff, Jaguar, designerskie ubrania i akcesoria Risk Made in Warsaw oraz elektronika Kruger & Matz.

Klienci Soho Store będą mogli znaleźć tam również ekskluzywny zakątek z kawą i przysmakami serwowanymi wedle przepisów Mateusza Gesslera.

Zegarki Oris, produkowane od 100 lat w Szwajcarii, charakteryzują się niespotykanym designem i są ulubionym gadżetem m.in. hollywoodzkich gwiazd, ale z równym upodobaniem noszą je muzycy jazzowi, piloci oraz kierowcy formuły pierwszej. Frederigue Constant to kolejna luksusowa szwajcarska marka przeznaczona dla entuzjastów, którzy chcą się cieszyć wysokiej jakości, klasycznymi zegarkami w rozsądnych cenach.

Szczególnie jestem dumny ze współpracy z markami stworzonymi przez Polaków. Mam tu na myśli Risk Made in Warsaw, Kruger & Matz, czy Warszawa Wschodnia by Mateusz Gessler mówi Michał Kwiatkowski, twórca butiku Soho Store. ‘Warszawa Wschodnia’, mimo krótkiego okresu działalności, wymieniana jest wśród ścisłego grona najbardziej topowych i przyjaznych klientowi restauracji w Warszawie. Tym bardziej czuję się zaszczycony, że to właśnie Mateusz będzie dostarczał do butiku Soho Store niezwykłe smakołyki, które idealnie uzupełnią niecodzienny i luksusowy, w dobrym znaczeniu tego słowa, asortyment Soho Store. Cieszę się również ze współpracy z firmą odzieżową ‘Risk Made in Warsaw’, marki tworzonej przez dwie niezwykłe dziewczyny, które wyczarowują cuda z dzianiny dresowej i fantastycznie odcinają się w swoich projektach od nudnego stylu unisex na rzecz męskiego mężczyzny oraz kobiecej kobiety. Każdy gość Soho Store będzie mógł przekonać się o jakości i innowacyjności produktów Kruger & Matz, polskiej marki, której ekspansja na świat jest już tylko kwestią czasu. Soho Store będzie jednym miejsce w Polsce, gdzie możliwe będzie zapoznanie się z najnowszą kolekcją okularów grupy Menrad, m.in. Joop!, Jaguar czy designerskimi okularami L’Wren Scott oraz Tag Heuer. Mam nadzieję, że butik Soho Store będzie miejscem dla wszystkich, którzy poszukują dobrej jakości, indywidualnego stylu, komfortu i rozsądnej ceny. To nasz plan i misja.

Za projektem architektonicznym butiku Soho Store stoi architekt Agata Tomaszewska. Wykonania wyposażenia butiku podjęła się pracownia stolarska Kula Design.

Uroczyste otwarcie zostało zaplanowane na 28 listopada 2013r. Tego też dnia ruszy kampania reklamowa w mediach wykorzystująca media internetowe, prasowe oraz nośniki wielkoformatowe.

www.sohostore.pl

www.facebook.com/sohostore.poland

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.