Spektakularna suknia Carlo Rossi z tysięcy płatków róż – Portal PR - 24PR
Spektakularna suknia Carlo Rossi z tysięcy płatków róż

26.11.2013 Kategoria: Moda. Autor: admin

Suknia Carlo Rossi z 50 tysięcy płatków czerwonych róż okazała się najbardziej olśniewającą kreacją wieczoru podczas tegorocznych Róż Gali. W tej niezwykłej kreacji wystąpiła znana aktorka i dziennikarka Anna Wendzikowska.

Kreacja zainspirowana marką Carlo Rossi została stworzona przez projektantów Cocoon oraz florystyczny duet Sekunda&Sieradzan. Jej wykonanie zajęło aż 160 godzin pracy projektantów i florystów, którzy „utkali” materiał z 50 tysięcy prawdziwych płatków róż. Efekt zachwycił gości, a sama Anna Wendzikowska w sukni Carlo Rossi wyglądała oszałamiająco, czarując gości imprezy pięknem, kobiecością i stylem glamour. 

scena z: Anna Wendzikowska, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

Suknia z płatków róż to uosobienie kobiecego piękna. Bardzo się cieszę, że miałam możliwość wystąpienia w tak oryginalnej kreacji – powiedziała Anna Wendzikowska.

Wykonana z płatków róż suknia Carlo Rossi została po raz pierwszy zaprezentowana poza wybiegiem. Jej debiut miał miejsce podczas kwietniowych pokazów FashionPhilosophy Fashion Week Poland w Łodzi, gdzie stała się jedną z najbardziej podziwianych kreacji. Połączenie świata mody ze sztuką florystyki zaowocowało niezwykłym projektem, który okazał się równie wyjątkowy, jak wina z repertuaru Carlo Rossi.

ATW Communications

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.