TDJ Estate nabył nieruchomość w centrum Katowic – Portal PR - 24PR
TDJ Estate nabył nieruchomość w centrum Katowic

08.11.2013 Kategoria: NIERUCHOMOŚCI. Autor: Genesis PR

TDJ Estate – spółka wchodząca w skład TDJ SA – nabyła zabudowaną nieruchomość położoną w Katowicach przy Al. Roździeńskiego 1. Przetarg organizowany był przez PKP SA. Wartość umowy wynosi 29 mln zł.

„Dzięki doskonałej lokalizacji nieruchomość – po zakończeniu planowanego procesu inwestycyjnego – stanowić będzie wizytówkę Katowic i całego regionu. Chcemy, aby ta inwestycja stała się nieodłącznym i godnym swojego położenia symbolem Śląska. Więcej szczegółów, jakie planujemy przeprowadzić w ramach nabytej nieruchomości, będziemy mogli podać po podpisaniu aktu własności” – powiedział Maciej Wójcik, prezes zarządu TDJ Estate sp. z o.o.

TDJ Estate – spółka inwestuje w nieruchomości przemysłowe, usługowe, biurowe, rolne, jak i przeznaczone do zabudowy.

Informacje o TDJ SA
TDJ SA jest polską, prywatną spółką inwestycyjną z ponad 30-letnim doświadczeniem, specjalizującą się w zarządzaniu przedsiębiorstwami z różnych sektorów gospodarki, m.in. w przemyśle ciężkim, nieruchomościach i finansach.
Głównym celem działalności TDJ jest efektywne pomnażanie zainwestowanego kapitału przy zachowaniu optymalnego poziomu ryzyka. Realizując inwestycje spółka wykorzystuje przede wszystkim kapitał własny a z zewnętrznych źródeł finansowania korzysta w sposób konserwatywny.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.