Telma Communications Agency dla marki VESBO – Portal PR - 24PR
Telma Communications Agency dla marki VESBO

08.11.2013 Kategoria: Agencje PR. Autor: admin

Telma Communications Agency rozpoczęła współpracę z międzynarodowym koncernem Novaplast, specjalizującym się w instalacjach sanitarnych z tworzyw sztucznych marki VESBO.
Do działań agencji należy kompleksowe doradztwo w zakresie komunikacji, PR produktowy, PR korporacyjny, media relations oraz realizacja działań z obszaru marketingu.

Osobami odpowiedzialnymi za realizację projektu po stronie agencji są Marta Wróblewska i Mateusz Dryński. Umowa obowiązuje do końca przyszłego roku.
VESBO to wiodąca marka na rynku produktów z tworzyw sztucznych, stosowanych w instalacjach zimnej i ciepłej wody użytkowej, centralnego ogrzewania i przy transporcie środków chemicznych w instalacjach nawadniających. Systemy VESBO posiadają liczne certyfikaty najbardziej prestiżowych centrów badawczych na świecie. Produkty marki są dostarczane do 75 krajów w Europie, Azji, na Bliskim i Środkowym Wschodzie oraz w obu Amerykach. Strategicznym partnerem Novaplast, właściciela marki VESBO, na rynku europejskim jest VESBO Poland Sp. z o.o. Firma prowadzi działalność na terenie Polski oraz w rejonie krajów Europy Środkowo-Wschodniej i Krajów Nadbałtyckich (Litwa, Łotwa, Białoruś, Ukraina).

Telma Communications Agency istnieje od 2003. Zrealizowała kilkadziesiąt kampanii PR i stale poszerza grono klientów. Z usług agencji korzystają zarówno firmy, jak i instytucje publiczne. Telma Communications Agency jest laureatem wielu nagród branży PR w Polsce, m.in. Złotych Spinaczy.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.