Tworzenie strefy sportu w Adgar Park West nabiera tempa – Portal PR - 24PR
Tworzenie strefy sportu w Adgar Park West nabiera tempa

19.11.2013 Kategoria: NIERUCHOMOŚCI. Autor: admin

Plany Grupy Adgar dotyczące stworzenia unikalnej strefy sportu, rekreacji, zakupów i spotkań dla fanów aktywnego stylu życia na parterze kompleksu biurowego Adgar Park West nabierają rozpędu. Pierwszy znak, że sportowe marzenie Adgar staje się faktem to ogłoszenie nazwy tej unikalnej strefy sportu – AdgarFit. Dodatkowo firma podpisała umowę sponsorską z nowo utworzonym polskim zawodowym zespołem sportowym. AdgarFit Pro Team tworzy siedem osób m.in. triathloniści oraz kolarze i biegacze. Współpraca Grupy Adgar ze sportowcami ma na celu nie tylko promocję strefy sportu w Adgar Park West, pierwszej tego typu w Polsce, oraz dyscyplin wytrzymałościowych, ale także wsparcie członków zespołu w ich planach zawodniczych. Umowa została podpisana na okres trzech lat. Grupa Adgar podpisała również umowę z pierwszym najemcą strefy AdgarFit – sklepem dla entuzjastów biegania oraz triathlonistów Sport GURU.

adgarfit

AdarFit Pro Team składa się z siedmiu osób, wybitnych sportowców, którzy specjalizują się w biegach i jeździe na rowerze w ramach triathlonu. AdgarFit Pro Team tworzą: Maria Cześnik należąca do Kadry Narodowej Polskiego Związku Triathlonu, Olimpijka z Pekinu i Londynu, Mateusz Kaźmierczak również należący do Kadry Narodowej Polskiego Związku Triathlonu – oboje są kandydatami na reprezentantów Polski w Igrzyskach Olimpijskich w Rio de Janeiro, Mikołaj Luft, Joanna Susmanek – zawodnicy specjalizujący się w triathlonie na dystansie średnim i długim oraz Maciej Bodnar, Hanna Matysiak, Katarzyna Czerwińska – triathloniści specjalizujący się w dystansie olimpijskim i sprincie. Trenerem i menedżerem zespołu jest Marcin Słoma.

„Rozpoczęcie współpracy z nowo stworzonym zespołem sportowym AdgarFit Pro Team to bardzo ważny krok na drodze do stworzenia unikalnej strefy sportu w kompleksie biurowym Adgar Park West. Bardzo się cieszę, że możemy przyczynić się do osiągania sportowych sukcesów przez tak wielu młodych ludzi. Jestem pewien, że członkowie zespołu będą także wspaniałą inspiracją dla wszystkich fanów aktywnego stylu życia. Dodatkowo będzie można ich spotkać w strefie sportu w naszym kompleksie, a nawet wziąć udział we wspólnych treningach, które będą dostępne bezpłatnie dla wszystkich chętnych” – powiedział Eyal Litwin, prezes Adgar w Polsce.

Zespół AdgarFit Pro Team będzie miał do dyspozycji unikalną strefę sportu AdgarFit, łącznie z całoroczną 900-metrową ścieżką do biegania wytyczoną wokół kompleksu Adgar Park West. Otwarcie obiektu jest planowane na drugą połowę 2014 r. Już wkrótce, od 3 grudnia 2013 r. wszystkie osoby, których pasją jest sport, będą mogły bezpłatnie brać udział we wspólnych treningach z zespołem AdgarFit Pro Team. Będą się one odbywały trzy razy w tygodniu w godzinach porannych w kompleksie Adgar Park West przy Alejach Jerozolimskich 181 oraz w kompleksie Adgar Plaza na Mokotowie, przy ul. Postępu 17A. Szczegóły dotyczące treningów będą dostępne na profilu Adgar Fit Pro Team na Facebooku.

„Stworzenie pierwszej w Polsce wyjątkowej strefy sportu to bardzo ciekawy projekt, szczególnie z punktu widzenia osoby czynnie uprawiającej sport. Nie ukrywam, że cieszę się, że jako jedna z pierwszych, będę mogła wypróbować niesamowite urządzenia dostępne w tym obiekcie – stacje do treningu na własnym rowerze czy jednoosobowe baseny do pływania w miejscu pod prąd. Dzięki nowoczesnej infrastrukturze będę przygotowywać się do zawodów niezależnie od pogody.” – powiedziała Maria Cześnik, zawodniczka z zespołu AdgarFit Pro Team, należąca do Kadry Narodowej Polskiego Związku Triathlonu, olimpijka z Pekinu i Londynu.

Dowodem na postęp w tworzeniu wyjątkowej strefy sportu w kompleksie Adgar Park West jest także pozyskanie pierwszego najemcy – Sport GURU, sklepu sportowego oferującego profesjonalne artykuły oraz odzież do uprawiania różnych sportów, przede wszystkim do biegania, pływania i jazdy na rowerze. Najemca zajmie 450 m2 na parterze kompleksu w budynku A. Umowa została podpisana na okres pięciu lat.

AdgarFit powstanie na parterze kompleksu Adgar Park West zajmie łącznie około 6 000 m2 powierzchni nie licząc ścieżki do biegania o długości 900 m. Strefa sportu będzie wyjątkowym miejscem, pierwszym tego typu w Polsce, które pod jednym dachem zgromadzi sklepy z akcesoriami sportowymi oraz poradami specjalistów, a także wyjątkowe urządzenia, takie jak mini baseny Swim Jet Pools, stacje, w których można zamontować własny rower lub przetestować modele dostępne na rynku, nowoczesny klub fitness, czy przyrządy do ćwiczeń zainstalowane na zewnątrz kompleksu. Znajdzie się tu także profesjonalne centrum medycyny sportowej, fizjoterapii i rehabilitacji, oferujące pełen zakres opieki medycznej od diagnozy, przez porady specjalistów, po zabiegi szpitalne i rehabilitację. Przy tworzeniu koncepcji strefy sportu Grupie Adgar doradzała firma Colliers International, która jest również wyłącznym agentem odpowiedzialnym za wynajem powierzchni w projekcie.

Kompleks biurowy Adgar Park West usytuowany w zachodniej strefie biznesowej blisko centrum stolicy, składa się z trzech połączonych ze sobą budynków, które tworzą dobrze wyposażony i funkcjonalny kompleks o całkowitej powierzchni najmu wynoszącej ponad 43 000 m2. W sumie oferuje on ponad 1100 miejsc parkingowych. Dzięki lokalizacji w odległości 5 min. jazdy samochodem od centrum Warszawy zapewnia łatwy dostęp do komunikacji miejskiej i dobre połączenia z innymi dzielnicami miasta. Ze względu na ludzką skalę założenia oraz liczne udogodnienia, to jeden z najbardziej przyjaznych dla pracowników kompleksów biurowych w stolicy.

Adgar Investments & Development Ltd.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.