Agata Meble z nowym domem mediowym – Portal PR - 24PR
Agata Meble z nowym domem mediowym

10.12.2013 Kategoria: Agencje reklamowe. Autor: admin

Z początkiem grudnia Agata Meble wybrała nowy dom mediowy. Od stycznia za planowanie i zakup mediów dla firmy odpowiadać będzie Havas Media, które zastąpi w tym obszarze Initiative Poland. Przetarg koordynowała firma Media Strategy Warsaw.

Umowa obejmie planowanie i obsługę kampanii reklamowo-promocyjnych marki na przestrzeni całego roku 2014.

Dom mediowy Havas Media zaprezentował naszej firmie strategię najlepiej odpowiadającą potrzebom Agata Meble, w najkorzystniejszej ofercie cenowej. Na jego korzyść przemawiało również wieloletnie doświadczenie w obsłudze klientów z Polski i z zagranicy, a także bogate portfolio. Jesteśmy przekonani, że dokonaliśmy właściwego wyboru – mówi Marek Gonsior, Dyrektor Działu Marketingu w firmie Agata Meble.

Agata Meble to sieć 16 salonów wyposażenia wnętrz, zlokalizowanych na terenie całej Polski. Markę wyróżnia szeroki asortyment mebli oraz artykułów dekoracyjnych, pochodzących od uznanych polskich producentów, a także wysoka jakość oferowanych produktów.

www.agatameble.pl.

Agata Meble

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.