ATERIMA zwycięzcą konkursu „Firma Przyjazna Ojcom” – Portal PR - 24PR
ATERIMA zwycięzcą konkursu „Firma Przyjazna Ojcom”

19.12.2013 Kategoria: Konkursy. Autor: admin

19 grudnia podczas Kongresu Ojców w Warszawie Agencja Zatrudnienia ATERIMA odebrała z rąk Ministra Pracy i Polityki Społecznej nagrodę za zwycięstwo w konkursie organizowanym przez MPiPS na firmę przyjazną ojcom.

Nagrody przyznane zostały w drodze konkursu tym przedsiębiorcom, którzy tworzą miejsca pracy przyjazne mężczyznom – ojcom. ATERIMA zdobyła pierwsze miejsce w kategorii średnich przedsiębiorstw. Poza tytułem ATERIMA otrzymała pamiątkową statuetkę.

Nagroda stanowi dla nas ogromną motywację do kontynuowania kierunku, jaki obraliśmy. Kilka miesięcy temu rozpoczęliśmy w ATERIMA realizację projektu „Rodzice pracują!”, w ramach którego stopniowo wprowadzamy udogodnienia dla rodziców pracujących u naszej firmie. Niezależnie od działań wewnątrz organizacji, prowadzimy także akcję edukacyjną skierowaną na zewnątrz.
Przy współpracy z portalami parentingowymi edukujemy rodziców i przyszłych rodziców w kwestiach trudnej dla wielu komunikacji z pracodawcą w kwestiach związanych z urlopem macierzyńskim i rodzicielskim oraz powrotem z dłuższej nieobecności związanej z opieką nad dzieckiem do pracy
– mówi Wojciech Rzepka, członek Zarządu ATERIMA.

Agencja Zatrudnienia ATERIMA:                                                                  

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.