Eurozet dla BMW Jazz Club – Portal PR - 24PR
Eurozet dla BMW Jazz Club

02.12.2013 Kategoria: Agencje reklamowe. Autor: admin

Eurozet i BMW Group Polska po raz kolejny zjednoczyły siły przy organizacji wielkiego muzycznego wydarzenia z cyklu BMW Jazz Club. Tegoroczną gwiazdą będzie Dianne Reeves, która zaśpiewa 14 grudnia w Teatrze Wielkim.

Dianne Reeves, jest jedyną wokalistką, której trzy kolejne płyty zdobyły Grammy. Należy do absolutnej czołówki śpiewających jazzowych diw, obok Dianny Krall, Casandry Willson. Podczas koncertu w Teatrze Wielkim promować będzie swoją najnowszą płytę „Beautiful Life”.

BMW Group od ponad 40 lat angażuje się w ochronę i rozwój kultury. W swoich działaniach firma kładzie główny nacisk na długofalowe zaangażowanie w sztukę współczesną, jazz i muzykę klasyczną, a także architekturę i nowoczesny design. Od siedmiu lat prezentuje największe gwiazdy światowego jazzu w cyklu BMW Jazz Club. Jego gośćmi byli m. in.: Oscar Castro Neves, Mino Cinelu, Richard Bona, Dhafer Youssef, Tito Paris, Yami, Beto Betuk, Makoto Ozone, Terri Lyne Carrington oraz znakomici polscy artyści: Anna Maria Jopek, Urszula Dudziak, Michał Urbaniak, Henryk Miśkiewicz, Stanisław Soyka, Marcin Wasilewski i Krzysztof Herdzin.

Produkcją koncertu Dianne Reeves na zlecenie BMW Group Polska zajmuje się EUROZET, najliczniejsza grupą radiowa w Polsce, w skład której wchodzą stacje radiowe Radio ZET, Radio ZET Chilli, Radio ZET Gold  Radio PLUS, Antyradio, oraz 45 stacji Pakietu Niezależnych, a także Studio ZET i RRM Dom Sprzedaży Radia. Bezpośrednio nad wydarzeniem czuwa Dział Komunikacji Produktów EUROZET, który w ostatnich latach produkował m.in. koncerty z cyklu „Telewizyjne Lato ZET i Dwójki” oraz  „Cała Polska Śpiewa Kolędy”, a także trzy edycje Festiwalu Piosenki Rosyjskiej.

Za komunikację BMW Jazz Club odpowiada w tym roku agencja Go Culture.

Go Culture. Komunikacja dla kultury

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.