Netizens z nowym new business managerem – Portal PR - 24PR
Netizens z nowym new business managerem

01.12.2013 Kategoria: Personalia. Autor: admin

Wioleta Giza będzie odpowiadać za pozyskiwanie nowych klientów przez Netizens digital innovation house. Do jej zadań należy również budowanie działu New Business, analizowanie rynku, negocjowanie warunków współpracy oraz nadzór nad realizacją zadań przez zespół.

Wcześniej Wioleta Giza zajmowała się koordynacja projektów dla Forum Młodych Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach, następnie pracowała jako product manager Pionu Strategii i Rozwoju w agencji reklamowej Business Consulting. Była również trenerem i coachem w firmie Ale Media.

Skończyła Wydział Nauk Społecznych na Uniwersytecie Śląskim oraz studia coachingowe w Wyższej Szkole Bankowej w Chorzowie . Obecnie kończy podyplomowe studia menedżerskie, na których już uzyskała wydany przez Franklin University certyfikat z negocjacji.

Interaktywny dom produkcyjny Netizens

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.