Zmiany w zarządzie Manta S.A. – Portal PR - 24PR
Zmiany w zarządzie Manta S.A.

19.12.2013 Kategoria: Personalia. Autor: admin

Firma Manta S.A. poinformowała, że w trakcie posiedzenia rady nadzorczej dnia 18.12.2013 został zmieniony skład zarządu Manta S.A. W formie pisemnej uchwały z funkcji Prezesa i Członka zarządu został odwołany Pan Sławomir Mastej. Krok ten został podyktowany zmianami w strukturze spółki i planami rozwoju w nadchodzących latach. Panu Mastejowi została powierzona funkcja Key Account Managera, a jego zadaniem będzie pozyskiwanie nowych kanałów sprzedaży.

Sławomir Mastej osiągnął w 2013 bardzo dobre wyniki sprzedaży, plan rozwoju firmy na 2014 zakłada dalszy dynamiczny wzrost. Przesunięcie Pana Masteja na nową pozycję ma na celu odciążenie go z bieżących obowiązków Członka Zarządu i wykorzystanie jego wiedzy oraz kompetencji do realizacji planu rozwoju firmy. – powiedział Bogdan Wiciński Prezes firmy Manta S.A.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.