Dominika Dworak wzmacnia zespół 24/7Communication – Portal PR - 24PR
Dominika Dworak wzmacnia zespół 24/7Communication

29.01.2014 Kategoria: Personalia. Autor: admin

Do agencji 24/7Communication dołączyła Dominika Dworak, obejmując stanowisko Group Account Managera. Będzie ona odpowiedzialna za strategiczny rozwój projektów z obszaru zintegrowanej komunikacji.

Dworak w 24/7Communication łączy kompetencje z dwóch obszarów: PR i Interactive. W agencji będzie odpowiedzialna za integrację kompetencji PR i Digital w działaniach dla marek z portfolio Procter & Gamble (Gillette, Old Spice, Lenor, Fairy, Ambi Pur, Duracell, Vizir).

Z branżą PR i reklamową związana jest od 8 lat. Zaczynała jako dziennikarka w magazynie „Media i Marketing Polska”. Doświadczenie zdobywała kolejno jako PR Manager w OS3 Group, Social Media Manager w K2 Internet SA oraz ePR & Social Media Director w agencji PR – Martis Consulting. Przed objęciem stanowiska w 24/7Communication, Dworak pracowała jako Interactive Director w Communication Unlimited.

W swojej dotychczasowej karierze kierowała działaniami m.in. dla takich klientów jak: IKEA, Microsoft, Coca-Cola Company, Hochland, Heineken, L’Oreal, LG, Leroy Merlin, Lotos, JW Construction.

24/7Communication

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.